Parkanon Terveyskeskus

Mitä mieltä olette paikasta?
3262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Paikka on ihan kohtuullinen. Terveyskeskukset ja sairaalat ovat minulle hyvin tuttuja. Paikka voisi keskittyä enempi väki valta potilaitten hoitoon.

Äänestä
  • Tuo se aina ottaa köniinsä.

    Äänestä

Hoitaja käynnit pitäs olla ilmasia ettei tarvi maksaa parista sekunnista ja paperin palasta. Mutta sitähän se on nykypäivänä. Maksa niin saat hoitoo jos on rahaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mitä mieltä olette paikasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu