Etelä Pohjanmaan ydin varuste aktivoituu

Etelä Pohjanmaan kautta ja sinne kuljetettu ydinenergia osa
alkaa aktivoitua päivässä.
Ei ole aikaa reagoida.
Totuus on julki. Imekää osan.

Paaaaetkaaaaa!!


Tyhmiä sotilaita jotka tuhosivat Suomen ydinsaasteilla!
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tiesittekö pojat että koko maailmassa ei ole vieläkään yhtään ydinjätteiden loppusijoituspaikkaa!?

Äänestä
  • Tiedetään te ryssät dumppaatte omat jätteet lähiojaan, tai teette kivoja pikku paukkuja niistä. Onneksi Putler on rauhaa rakastava, ja lämminsydäminen immeinen.

    Äänestä

Ydinjätteet voitaisiin kuskata väitetylle etelämantereelle ja tiputtaa sieltä alas maailmamme reunalta. Poissa näkyviltä, poissa mielestä :) mutta tätä ei rikkaat halua tehdä koska joutuisivat ensin julkisesti myöntämään littumaateorian olevan totta.

Äänestä
  • Vois olla noloa mennä johonkin etelänavalle jätetankkerin kanssa ja sitten huomata että maa ei olekaan litteä, vaikka niin on väitetty.

    Nähdäänköhän vielä joskus päivä, että jonkun maan presidenttinä on littari. Mitähän siitäkin seuraisi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Etelä Pohjanmaan kautta ja sinne kuljetettu ydinenergia osa
alkaa aktivoitua päivässä.
Ei ole aikaa reagoida.
Totuus on julki. Imekää osan.

Paaaaetkaaaaa!!


Tyhmiä sotilaita jotka tuhosivat Suomen ydinsaasteilla!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu