Meidät pitäisi laittaa hyvin pieneen pakohuoneen, missä meidän olisi pakko olla lähekkäin ja kumpikaan ei pääsisi pakoon, meidän pitäisi puhua asiat selviksi ja saisimme tehdä taas töitä yhdessä. Odotin sulta anteeksipyyntöä, minä pyydän anteeksi sinun huomioimattomuuttani. Meillä on esteitä ja olemme kasanneet niitä lisää. Kun toinen on halunnut puhua niin toinen ei ole tai on ymmärtänyt väärin. Haluaisitko minut pikku myyksesi?
Hei "pässinpää" täällä toinen sellainen
Anonyymi
16<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Ap vielä, vastaathan tähän ketjuun tiedän että olet kirjoittanut aloituksia.
Tässä olisi yksi pässi ☺️Horoskooppi nimittäin ☺️
Nää on kaikkein parhaimpia täällä :DD "tiedän että olet kirjoittanut aloituksia" :DD saa aina nauraa näille :DDD
Ei taida olla sellaista merkkiä vai onko kiinalaisessa horoskoopissa?
Oinasta tarkoitin
Miksi ei mennä vaikka kävelylle ja jutella samalla?
Pyydä maanantaina tai laita viestiä heti numero löytyy netistä
Oletteko samassa työpaikassa?
Ei enää
Voisiko Hän ajatella noin? En tiedä? Jos haluat puhua, puhun mielelläni. Yksinkertaisesti: laita viesti irl. Jos soitat 10 min sisällä, voin ajaa kodin sijasta luoksesi.
Ymmärsin, ettet halua. Siksi olen ollut kauaempana. Ei tunteeni ole silti hävinnyt.
Tahdon.
T. Hemuli
Kerro lisää?
Miksi et osaa ottaa yhteyttä häneen itse?
Mun on vaikea uskoa näihin työkaveri ketjuihin kun mut tunnistettiin täällä sata ja yks kertaa työpaikan mieheksi tai naiseksi
Meni usko koko henkilön kykyyn tunnistaa täältä tuttuja kun niin päin helvettiä hommat veteli
Kaikki jutut tuntuu täällä pelleilyltä kun ei tunnista ketään ja samanlainen pelleily jatkuu muuallakin, kun täysin tuntemattomat "kertovat" missä tahansa ja mitä tahansa. Tällainen toiminta on ollut tuhoon tuomittua kauan. En ole voinut sietää sitä koskaan enkä tule koskaan sietämään. Jos ei pysty henkilökohtaisesti ottamaan yhteyttä niin antaa sitten olla.
Näin just!
Luulis nyt ettei se nyt niin helvetin vaikeaa voi olla jos niin tuttuja kuitenkin kuin työkavereita. Siinä on kuitenkin useampia päiviä vietetty samassa talossa ja kuulumisia vaihdettu
Ei voi olla noin vaikeeta!
Muumipappa Pikku-myy auton alle litstyy suolet lentää pellolle ja aivot ilmalennolle käy muumilaaksoon. Käy muumilaaksoon. Käy muumilaaksoon.
Papapaa pa pa paapaa paapaa naa naa maan naa..