En varsinaisesti ole Lauri Tähkä fani, mutta elisten tulkintojen jälkeen ymmärrän ehkä paremmin hänen suuren suosionsa. Antti Tuiskun ja Erinin esityksen saivat herkistymään.
Tähkän päivä
4
144
Vastaukset
- Anonyymi
Sama täällä, en oo pahemmin fanittanut mutta taidan alkaa. Late on tunteikas ja fiksu mies. Mulla meni eilen useampi nenäliina just noi Erin ja Antti Tuisku olivat niin hyviä, lauloivat hyvin. En ole tämän vuoden Vain elämää paljoa katsonutkaan mutta eilen katsoin ihan Tähkän takia.
- Anonyymi
Itse en juurikaan seurannut Tähkää Elonkorjuun aikoina, mutta hänen soolouraansa kylläkin olen fanittanut. Mies ja musa paranee koko ajan!
- Anonyymi
Ei se mies osaa laulaa, kovalla mediahuomiolla pidetään tuota surkeaa näkyvillä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei se mies osaa laulaa, kovalla mediahuomiolla pidetään tuota surkeaa näkyvillä.
Makuja monia. Minä pidän.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site515876Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers714605Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto464362SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun564141SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt933753Tytti Tuppurainen ollut aivan sekaisin viime päivinä
Pitäis varmaan tehdä huumetesti sille. "– SDP:n Tytti Tuppurainen väittää kirkkain silmin ja Antti Lindtman vierellään623293SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502453Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352359Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat422089En uskalla ees ajatella muru
Miten mulle ois käynyt näiden raskaiden vuosien aikana jos sua ei ois ollut 🥺😧❤️ Sä oot ollut mun henkisenä tukena iha131229