Eäässä jutussa kerrottiin, että nainen odotti vauvaa, vaan kolmikko ei halua tietää kumpi miehistä on ensin laskenut siemenet sisään. Vuorotellen panox- Kuka lapsen elatuksen maksaa, jos tuleekin välirikko
2 m +1 n moniavio
Anonyymi
16653
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Kyllä mielestäni aviomies on isä jos yksissä tuumin on kolmen kimppaan menty. Aviomies on hyväksynyt ja ottanut riskin ja ehkä myös kiihoittunut siitä.
Mikä sua vaivaa ei kai korona.Tuskin kuppaa kummempi.On tainut jo aivoihisi edetä.
Täysin rappeutuneita oikean ja väärän tajun kadottaneita ihmisiä. Sääliksi käy lasta.
Toivottavasti sulla ei ole ollut lapsia.Ne ois kyllä huostaan otettu.Sääli vaan itteäsi eiköhän aikuiset tiedä mitä tekee.Ja onko sun pakko olla kyyläämässä täällä jos on vastenmielistä.Ihme dorka.
Itse en voinut saattaa vaimoani raskaaksi niin päädyimme nelistään saattamaan vaimoni siunattuun tilaan ja oma mies on jo tunnustanut isyyden vaikka ei voikkaan saattaa ketään raskaaksi.
Miehet jotka valitsimme kimppaan ovat ulkoisesti jopa silmien ja tukan väriä myöten kuten minä (aviomies).
Oikea biologinen isä on kuitenkin yksi kolmesta miehestä.
Valitsimme tämän tavan saattaa vaimo raskaaksi koska meistä on parempi ja inhimillisempi naida vaimo raskaaksi kuin keinohedelmöitys.
Nyt tiedämme itse miehen joka on isä , yksi kolmesta ystävästämme on meidän lapsen isä.
Olemme jatkaneet kimppaseksiä miesten kanssa koska haluamme kaksi lasta ja joku kolmesta jälleen isäksi.
Olen onnellisesti aviossa ja odotan esikoista ja tuleva lapsi on kimpassa saanut alkunsa ja mieheni ei ole biologinen isä.
Emme ole tehneet mielestäni mitään väärää.
Olemme saaneet spermat muuten kuin sperma pankista monen mutkan kautta ja siinä samalla hyvää seksiä ja voin luvata myös miesten nauttineen seksistämme, vai olisiko joku mies pahoillaan jos saisi käydä vapaasti naimassa kaverin vaimoa aina kun panettaa ja voi yöpyä avioparin kanssa samassa sängyssä jossa nainen nukkuu aina alasti.
Ymmärrän minkälainen suru on jos ei voi saada lasta. Vaikka vika onkin miehessäsi niin olisi ollut häntä kohtaa inhimillistä että olisit hankkinut lapsen keinohedelmöityksellä. Miehesi olisi saanut kiintyä lapseen ilman että siittäjä pyörii kuvioissa. Eihän hedelmöityshoidot varmasti ole naiselle mikään miellyttävä kokemus mutta olisit voinut mennä niihin miehesi vuoksi.
Jospa toteutuskeinot onkin mietitty yhteistuumin ja tämä on ollut miehellekin mieluinen?
Mieheni tästä puhui ja houkutteli minua tekemään lapsen siten ettei voi varmaksi sanoa kuka on isä.
Oltiin toki oltu kimpassa jo ennen kuin päätettiin lasten teosta.
Nyt nautin vain raskaus ajasta.
Nautin raskaudesta ja ollaan päätetty ettei testejä tehdä joten kukaan ei tiedä kuka oikeastaan on isä.
Miehet tulee lapselle kummeiksi ja mieheni kanssa ollaan lapsen vanhemmat.
"vai olisiko joku mies pahoillaan jos saisi käydä vapaasti naimassa kaverin vaimoa aina kun panettaa ja voi yöpyä avioparin kanssa samassa sängyssä jossa nainen nukkuu aina alasti."
Tuntisin myötähäpeää. Minun on myönnettävä että olisi houkutus mutta en kuitenkaan ryhtyisi siihen koska minulla on vielä jonkinlainen moraali. Ei tuollaiseen ryhdy kuin täysin moroolisen kompassinsa kadottaneet ihmiset.
Mitä sinä sillä päätäs vai.Se on hyvään sinä et lapsia tee.Niistä vasta dillejä tulisi pahempia kuin vanhempansa jos mahdollista.
"Nautin raskaudesta ja ollaan päätetty ettei testejä tehdä joten kukaan ei tiedä kuka oikeastaan on isä.
Miehet tulee lapselle kummeiksi ja mieheni kanssa ollaan lapsen vanhemmat."
Kyllä sen voi ajanmyötä arvata kuka on oikea isä. Parempi olisi ollut keinohedelmöitys niin olisit lapsen kanssa vain miehesi kanssa. Siemenen antanut olisi todella anonyymi ja aikoinaan lapsen kuitenkin kysyessä olisi helppo vastata kysymykseen biolgisesta isästä.
Arvaus on aina vain arvaus ei tieto.
Emmehän me vieraille sìtä kerrota vain 3 vierasta tietää ja he itse käy rouvvan kanssa naimassa.
Eli ei ole vaaraa jäädä kimppaseksistä kiinni jos ei jäädä itse teosta kiinni.
Täytyy vain muistaa lukita ovet ettei kukaan pääse yllättämään.
Onnea teille! Naiset jotka antavat vieraan panna välittämättä seurauksista ovat kuumaa kamaa. Teidän tapauksessa raskaaksi panijoita on useampi mahdollinen. Aina vaan parempi. Toivottavasti vaimo antaa vieraan panna myös raskaana. Onnea tulevasta vauvasta.
Miehillä on lupa panna silloin kun haluavat .
Alussa oltiin kaikki kimpassa ainakin viikko kuussa..
Nyt miehet on sopineet vuorot milloin käyvät meillä yökylässä ja silloin nukun keskellä ja alasti.