Milloin häitä pidetään persuparille ?
https://frontpage-s3.ilcdn.fi/7a67b368c9a9b6bbeda2ee05975d6833.jpg
https://frontpage-s3.ilcdn.fi/7a67b368c9a9b6bbeda2ee05975d6833.jpg
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 40
Vanhimmat
Tämä+lemmenpari+on+nostanut+persujen+kannatusta+enemmän+kuin+mikään+muu.++Lisää+tällaisia+romansseja+esiin+persujen+kaapeista,+niin+kannatus+on+kohta+se+persujen+lupaama+25%?!!!!
Onko tulossa kenties persubride??
On! Potkuhyppelijät hyppelevät härkäparina käsi kädessä pitkin Mannerheimintietä.
Vihaako vihervassari nyt homojakin? Ovatko homot liian patriarkaanisia vihervassarin makuun? Hyvä tietää
Feministit ja lesbot vihaa homoja koska homot edustaa patriarkaanista yhteiskuntaa.
Kumpaan ryhmään sinä kuulut, mihin noista ryhmistä. Homot, feministit (mies ja nais ) vaiko lesbot ?
Mä oon homo, mut voit säki nuolla mun persettä jos haluut.
Käykö että en maksa sulle mitään seksistä?
Mä identifioudun seksuaalisesti terminaattoriks. Mä oon tullu tuhoomaan ihmiskunnan
Saatko muka muuten ?
Et ainakaan minulta, edes rahalla.
niin en varmaan juu. Kyllä sulle aina pikkuraha kelpaa. Voit sit ostaa lisää meikkiä että et näytä niin kamalalta
Sitten ei tarvitse enää kirjoitella mielikuvitusjuttuja barbarelloista. Ihanaa, saamme olla omia itsejämme, aitoja perussuomalaisia. Kuinka odotankaan sitä valoisaa tulevaisuutta!
No kerro nyt kun kerran Antin kanssa marssit :DDDDDDDDDD
Sä oot kattonu liikaa salkkareita ja kauniita ja rohkeita. Ihmisten yksityisasiat eivät kuulu politiikkaan. Politikkoa tai virkamiestä ei saa arvostella hänen yksityiselämän takia. Se on syrjintää ja kunnianloukkausta. Suvakki ei itse osaa käyttäytyä korrektisti poliittisten etikettien mukaisesti.
"Ihmisten yksityisasiat eivät kuulu politiikkaan" -Ihan hyvä periaate. Valitettavasti persut noudattavat sitä periaatetta vain silloin, kun kyse on persuista itsestään. Kaikille muille persut vittuilevat 24/7, myös yksityisasioista.
Homot on ihan OK. Persut ei.
Ai koska suurinosa on kuitenkin heteroita jotka aikoo lisääntyä?
Lisääntyminen on huono asia, vaikka Raamatussa lukee "täyttäkää maa"
Persujen lisääntyminen on katastrofi humaanisuudelle ja länsimaiselle sivistykselle.
Valkoinen pitsihuntu pukee häissä Tynkyn morsianta?? Sillä valkoistahan sen olla pitää, jos on aito persu.
Onko morsian pakotettu persuksi? Eikö Halla-aholaiset hyväksy joukkoon vääräuskoisia?
(Vähän sama juttu kuin tällä palstalla.)
Persujen+kannattajista+80%+on+miehiä+eli+ette+te+ainakaan+keskenänne+lisäänny.
No ei se ole meidän vika että te olette pervoja ja satanisteja jotka eivät halua valkoisia lapsia.
Persut täällä palstallaan kertovat perustavansa kesäleirejä ja siittoloita. Se on se synkempi vaihtoehto.
Täyttäkää maa tarkoittaa : Tehkää maan täytettä. Levittäkää sitä talikolla pelloille. Näin maa kasvaa ja kukoistaa. Luomu viljely on meille persuille sydämen asia. Pidämme lähi ruuan kunniassa, viljelemme veljinä ja sovussa porkkanaa ja musta juurta. Sisäinen turvallisuus on taattu kun elin tarvikkeet riittävät kriisi aikoinakin.
Katkeran vasurin katkeran homoeroottinen itkunpurkaus.......
No nehän täytetään vasureilla......
No Vasuriltahan tuo Tynkyn morsian näyttääkin!
jestas, ompa söpö pari.
Aika epätoivoinen alkaa olla ketjuista päätellen antipersu, persujen kannatuksen nousuun. Räkiminen pahenee ja menee jos vihervasemmistolaisella trollilla omatkin arvot solmuun sairaiden hyökkäilyjensä ohessa 🙄
Persujen häissä pasha haisee ja balalaikka soi??
Kauheaa!!!
Feministit vihaa homoja
Jaa että vasurit haisee ja soittaa ???
Peltipurkit kolisevat hääauton perässä kun pojat kirkolta lähtevät...
...ja Teuvo kampeaa itsensä ulos taksista ja menee hoippuen ovesta sisään. Hyvät bileet saako morsiota pussata huutaa Teuvo. Älä Teuvo vie niitä kynttilänjalkoja!
Söpö pari kun vaan Teuvokin malttaisi itsensä.
Haluaako Teuvo lahjoittaa parille saunatontun eli itsensä?
Kumpi noista on rouva?
Puheista päätellen tuo vaaleampi. Yhteinen kieli ei ole ainakaan häpykieli.
Ja niissä häissä haisee....tiedätte kyllä mikä??!! HYH HYH!!!!!!