Firman tekoäly moderoi suomi24.fi:tä. Ps-kansanedustaja Tom Packalen firman omistaja.
Utopia Analytics
8
1011
Vastaukset
- Anonyymi
Sianliete on tehokasta pelloille levitettynä.
- Anonyymi
Parkaleenan presidenttiys on yhtä realistisella pohjalla kuin oli Janitskinin presidenttiys
https://www.aamulehti.fi/kotimaa/perussuomalaisten-tom-packalen-on-kiinnostunut-presidenttiehdokkuudesta-200277955
Nyt alan vihdoin ymmärtämään ja uskomaan tuo tyyppi on todellakin
H U L L U
- Anonyymi
Katsellaanpa taas hetki palstatärisijöiden kiukuttelua. Kaikkea se populismi teettää. Olen kyllä aidosti kiinnostunut, että miten se populismi koukuttaa teikäläiset vihaamaan persuja? Sama kuin vihaisit äitiäsi, joka ruokkii, pesee ja paijaa sinua joka päivä.
KeKxD- Anonyymi
Höh. Ei kai teitä kenenkään ole tarvis vihata. Miksi ihmeessä vihata jotain, josta saa suurta hupia melkeinpä päivittäin?
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie1344835Seksuuaalivinksataneiden toimintaa rahoitetaan valtion varoilla.
Setan toimintaa rahoitetaan valtionavustuksilla, joilla mm kierretään kouluissa haalimassa alaikäisiä mukaan perverssii504726Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta333727Purra ryöväsi Marinin Itä.-Suomelle neuvottelemat EU-rahat
Perust vihaavat suomalaisia, mutta eritoten itäsuomalaisia. "Osa kaksikäyttörahoista on alun perin Itä- ja Pohjois-Suom132851Miksi persut hyökkäävät jatkuvasti henkilöitä päin?
Miksei persut yritä lainkaan korjata asioita, vaan koko ajan haukkuvat henkilöitä? Ei tuollaisilla turvanpieksäjillä ole462828Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut1462740Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten862603Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin692337Ranskan vasemmistojohtaja tunnustaa, että väestö on vaihtumassa
ja se on vaan hyvä asia hänen mielestään. Kyseessä siis Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon jonka puheet järkyt571983Abdullah iski Citycenterin vessassa
Miksi näitä juttuja pitää lukea lähes päivittäin? https://www.hs.fi/helsinki/art-2000011913632.html1531824