Lidlin Alfredo tonnikalapitsat

ovat todella hyviä hieman tuunattuina eli laitan pilkottuja tomaatteja, valkosipulijauhetta ja lisäjuustoraastetta ja tulos on herkullinen pitsa.
550
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei kannata tilata melkein kympin maksavia kotiin kuljetettuja pitsoja joissa täytteet on mitä sattuu. Kokemusta on.

Äänestä
  • No ei.

    Äänestä

Näillä mennään.

Äänestä

Kaupan valmispitsoista parhaita.

Äänestä

Lidlin tonnikalapitsoja voi tuunata mielensä mukaan vaikkapa vain extrajuustoraastella. Hyvää syötävää kotona.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

ovat todella hyviä hieman tuunattuina eli laitan pilkottuja tomaatteja, valkosipulijauhetta ja lisäjuustoraastetta ja tulos on herkullinen pitsa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu