Voi apua mikä Jouko.

Kuka kestää tuollaista miestä. Nalkuttaa ja jauhaa enemmän kuin mammat. Tiuskii ja temppuilee kuin pahempikin kakara. Kai niitä tuossa ikäryhmässä siedettävämpiäkin ukkoja olisi. No maikkari sai taas viihdearvoa.
3156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei ole ihme että naiset eivät ole viihtyneet hänen luonaan. Kuka nykyisin alkaa kuunnella komentelijaa ilmaiseksi.

Äänestä

Tuossa tilanteessa olisin välittömästi pakannut laukkuni ja lähtenyt ovesta ulos.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kuka kestää tuollaista miestä. Nalkuttaa ja jauhaa enemmän kuin mammat. Tiuskii ja temppuilee kuin pahempikin kakara. Kai niitä tuossa ikäryhmässä siedettävämpiäkin ukkoja olisi. No maikkari sai taas viihdearvoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu