Valepuheenjohtaja täräytti tänään

Hupivideollaan: "Kaikkia autetaan jos pystytään omien jälkeen".

Aijaahas, että sellainen suvakki"puolue"
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Skepuolue.fi viralliset sivut Suomen Kansa Ensin

Äänestä

Geurt Marco de Wit on poistunut Sken johdosta
Anonyymi
7.9.2019 13:41

Geurt Marco de Wit ei ole enään missään virallisissa papereissa Sken hallituksessa. Marcon nimenkirjoitusoikeudet on poistettu ja toimittu lain mukaan. Samoin käyttöoikeus Sken pankkitileihin ei ole Marcon hallussa.

Sken virallinen ja lain voimainen hallitus on toukokuussa 5.4.2019 valittu hallitus.

Nämä tiedot voitte tarkistaa PHR sivuilta.

2 Vastausta
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Anonyymi
7.9.2019 14:00
Marcon Norminnet kertoo Marcon olevan johdossa.

Anonyymi
7.9.2019 14:00
Kuka on vuoden PolVe?

Voittaako Marco de Wit Polven (Poliittinen Valehtelija) äänestyksen?
Tällä hetkellä Marco on ylivoimaisessa johdossa. Kuka on toisena?

https://streamable.com/bv3ou

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Hupivideollaan: "Kaikkia autetaan jos pystytään omien jälkeen".

Aijaahas, että sellainen suvakki"puolue"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu