Aika järkyttävää materiaalia alkaa tulla pakkomielteiden ja valheiden ryydittämänä antipersulta palstalle. Mikäli tämä suomi24 olisi oikea media, tämähän olisi jo suljettu ja alettu selvittämään missä tuo psykoosista kärsivä ja uhkailevammiksi tekstejään rustaava psykopaatti oikein majailee. Tuo tyyppi alkaa olla jo vaarallinen, potentiaalinen ostoskeskusten räjäyttelijä.
Kritiikinkesto ei ainakaan kuulu antipersun hyveisiin, kun pitää heti kritisoivat kommentit itkeä poistoon.
Palstatuotoksista päätellen, alkaa antipersu olla psykoosissa !!
14
66
Vastaukset 14
Kieltämättä aika kamalalta alkaa palsta vaikuttamaan sisällöltään.
- Anonyymi
Näyttää vetelevän reppavasti kaksilla ratailla antipersu. Välillä kaikkienystäviensä kanssa vihaa Persuja, ja sitten taas uhoaa Persuna hallitsevansa katuja. Ei ole tervettä ei. Kysymys kuuluukin, mitä tekee ylläpito ? Oikein, tapansa mukaan ei mitään !
Anonyymi kirjoitti:
Näyttää vetelevän reppavasti kaksilla ratailla antipersu. Välillä kaikkienystäviensä kanssa vihaa Persuja, ja sitten taas uhoaa Persuna hallitsevansa katuja. Ei ole tervettä ei. Kysymys kuuluukin, mitä tekee ylläpito ? Oikein, tapansa mukaan ei mitään !
Antipersulla ei ole oikein koskaan mennyt hyvin. Riehuessaan alkaa aina hyvin nopeasti ampumaan omaan polveensa,ja näkeehän sen palstalla, homma on lähtenyt antipersulla lapasesta.
- Anonyymi
Gallup: Kuinka monta vakkari persukriittistä on palstalla?
- Anonyymi
Taitaa olla vain yksi. Mutta jumalauta se on sekaisin, raivosta sokeana !
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Taitaa olla vain yksi. Mutta jumalauta se on sekaisin, raivosta sokeana !
Sekoilee veteraaneista ja Raatteesta . . . surullista toimintaa, mutta sekaisin mikä sekaisin.
- Anonyymi
Ettei olisi ylläpidon käsialaa? Trollinhan saisi bannattua.
- Anonyymi
Kieltämättä vaikuttaa aika erikoiselta.
- Anonyymi
Kovasti koittaa antipersu vakuuttaa että koko hänen "ystäväpiirinsä" vihaa Persuja, kuitenkaan ei kerro miksi. Sellainen on aika erikoista porukkaa, joka vihaa mutta ei osaa kertoa miksi. Sellaista kutsutaan myös antipersun trollaukseksi.
- Anonyymi
Kommentoija osoittaa hyvin selkeästi miten tyhjän päälle nykypersujen typerät kommentit on kyhätty...HUH HUH!!!
- Anonyymi
Ihan tavallista persutrollausta tämä on, persuylläpitäjän toimesta edistetään vihapuheita. Kaava on helppo huomata.
- Anonyymi
Valtion turvallisuuspalvelu poliiseineen huumanneet pihalle. Kyllä ne vaan tietää ennen kuka sekoaa, kestää n. 3vrk:ta siitä kun huumaavat vintin pimeeksi, SITTEN NIMITTÄIN TULEE VIRTAA NIIN PIRUSTI!!! KYLLÄ LÄHTEE, ETTÄ SAVU VAAN KÄRYÄÄ!!!
Siinä teidän "terroristit":) No, nyt sen tietää sitten kaikki!- Anonyymi
Noinko siellä Persulan trollitehtaalla toimitaan? Huhhuh!
- Anonyymi
Minä kyllä huomasin, että se on persu joka täällä jakelee tappouhkauksia? Eikös sellainen kuulosta jo aika vaaralliselta?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars1963306- 951483
- 1301158
Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois2551157Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä86985- 98876
Kissan kuolema
https://youtube.com/shorts/lJznLVfBTxA?si=h-F1D4Arg4uGjGX- On tuo aivan uskomaton tapaus! Lähes 200 osanottoa ja surun112717Haluatko J-mies jutella asiat selviksi vai jäädä palstalle haaveilemaan
Kuten otsikko sanoo: Haluatko tavata ja jutella, jotta saadaan asioihin selvyys lopullisesti vai haluatko mieluummin haa56705Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun
Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid108688- 39617