Liskiä ei huvittanut maksaa palkkoja?

Jos olisi maksanut niin olisiko mustangiin riittänyt enää polttoainetta?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eikös se ollut aiemmin jonkun turkkilaisen vaimona, liekö oppinut pizzerian kirjanpito- ym. niksejä?

Äänestä
  • Oletko varma että ukko ei ollut kurdi?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Oletko varma että ukko ei ollut kurdi?

    Eikö Liski itse ole kurdi?

    Äänestä

Se on tuo kiinteistövälitys liskibisnestä. Varsinkin r vikaisille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Jos olisi maksanut niin olisiko mustangiin riittänyt enää polttoainetta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu