Part Sibrelin tulot katkaistu

Jos Part Sibrel puhuu vaan paskaa, miksi sen youtube-tilin mainostulot on katkaistu ja puolet eläkeestäkin pois, samaan aikaan?

https://www.youtube.com/watch?v=MJ3CXLi73Sc

Voisin alkaa lahjoittaa Paypalin kautta $5/kk tuolle, sen verran v-ttu kyrbä toimintaa tuommonen. Tuossa lisää juttua miten Part Sibreliä ja sen tuttuja on painostettu tämän asian osalta kun kuu-valheesta tuo tietoja esille.

Nyt kun Nasa menee uudelleen kuuhun 2024 Artemis-ohjelman myötä, uskon että vois olla mahdollista NYKYTEKNIIKALLA, mutta EI 1960-luvun tekniikalla. Ja jos siellä kuussa kerran taas käyvät, ottaisivat nyt sitten niitä kuvia ja 8K-videota noista Apollo laskeutumisista, mutta uskon epäillä =D käkäkä!

6

98

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mitä tekniikkaa nykyisin on käytössä mitä ei 60 vuotta sitten ollut olemassa?

      Toki laskentatehoa on enemmän, mutta sillä ei saavuteta mitään muuta kuin että pystytään laskemaan nopeammin ja siis laskemaan enemmän.

      Mutta ihan uutta tekniikkaa? Mitä osataan tänään, mitä silloin ei osattu?

    • Ai niin, kuvia Apollon laskeutumispaikoista on pilvin pimein. Mikä niissä on vikana?

    • Anonyymi

      No, voimia miehelle ja perheelleen taloudellisten ongelmiensa ratkaisemiseen. En kuitenkaan usko hänen väitteitään koskien nasaa.

      Tää on tällainen noidankehä, että voi tapahtua ihan mitä tahansa ja salaliittoteoreetikoiden mielestä se on todiste juuri heidän salaliitostaan. Vähän niinkuin tuossa yhdessä ketjussa joku kertoi että naapurin vessan vetäminen on todiste siitä että häntä stalkataan.

      Tähän on kuitenkin vaikea ottaa kantaa tuntematta usa pyrokratiaa syvällisesti. On varmasti paljon syitä menettää tukia siellä.

      • Anonyymi

        että naapurin vessan vetäminen-------- irrotat tapahtumia asiayhteyksistään, käytät niitä pilkkaamiseen ja mitätöintiin----

        ei ole uskomista sinun johtopäätöksiisi


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        että naapurin vessan vetäminen-------- irrotat tapahtumia asiayhteyksistään, käytät niitä pilkkaamiseen ja mitätöintiin----

        ei ole uskomista sinun johtopäätöksiisi

        Menee kyllä off topiciksi, mutta nämä stalkkausjutut on aika koomisia ja on tärkeää olla menemättä mukaan, jos jollain on vainoharhaisia ajatuksia, ettei pahentaisi hänen tilannettaan.

        Tuntuvat odottavan, että naapurissa on joku "stalkkari" käsi vessanpöntön nupilla koko yön odottelemassa että kohde menisi vessaan ja SITTEN tehdään kaikista pahin, eli vedetään vessa samaan aikaan kun tyyppi on vessassa.

        Koko maailma tietenkin pyörii pelkästään tämän henkilön ympärillä, eli poliisi jos näkyy kadulla, niin tietenkin se on juuri häntä stalkkaamassa, eikä esimerkiksi tekemässä liikennevalvontaa tai jotain muita poliisille kuuluvia tehtäviä. Sama koskee paloautoa ja ambulanssia.


    • Rikkonut youtuben sopimusehtoja?
      Ulosotossa veroja tai sakkoja?
      Liiketoimintakielto?
      Avioerossa tuomittu puolet tuloista ex-vaimolle?
      Elatusmaksurästejä?

      Millähän perusteella aloittaja arvelee, että miehen julkaisemilla sisällöillä olisi jotain tekemistä tulojen leikkaamisen kanssa?
      Millähän perusteella aloittaja arvelee, että tuohon kysymykseen löytyisi pätevä vastaaja täältä salaliittopalstalta?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      68
      4715
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      169
      3633
    3. Hukkuneet pojat kalajoella pakolaisia?

      Eivät osanneet suomea nimittäin.
      Maailman menoa
      166
      3130
    4. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      71
      3078
    5. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      50
      2771
    6. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      24
      1933
    7. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      24
      1861
    8. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      30
      1666
    9. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      174
      1650
    10. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      42
      1362
    Aihe