Jos Part Sibrel puhuu vaan paskaa, miksi sen youtube-tilin mainostulot on katkaistu ja puolet eläkeestäkin pois, samaan aikaan?
https://www.youtube.com/watch?v=MJ3CXLi73Sc
Voisin alkaa lahjoittaa Paypalin kautta $5/kk tuolle, sen verran v-ttu kyrbä toimintaa tuommonen. Tuossa lisää juttua miten Part Sibreliä ja sen tuttuja on painostettu tämän asian osalta kun kuu-valheesta tuo tietoja esille.
Nyt kun Nasa menee uudelleen kuuhun 2024 Artemis-ohjelman myötä, uskon että vois olla mahdollista NYKYTEKNIIKALLA, mutta EI 1960-luvun tekniikalla. Ja jos siellä kuussa kerran taas käyvät, ottaisivat nyt sitten niitä kuvia ja 8K-videota noista Apollo laskeutumisista, mutta uskon epäillä =D käkäkä!
Part Sibrelin tulot katkaistu
6
115
Vastaukset
Mitä tekniikkaa nykyisin on käytössä mitä ei 60 vuotta sitten ollut olemassa?
Toki laskentatehoa on enemmän, mutta sillä ei saavuteta mitään muuta kuin että pystytään laskemaan nopeammin ja siis laskemaan enemmän.
Mutta ihan uutta tekniikkaa? Mitä osataan tänään, mitä silloin ei osattu?Ai niin, kuvia Apollon laskeutumispaikoista on pilvin pimein. Mikä niissä on vikana?
- Anonyymi
No, voimia miehelle ja perheelleen taloudellisten ongelmiensa ratkaisemiseen. En kuitenkaan usko hänen väitteitään koskien nasaa.
Tää on tällainen noidankehä, että voi tapahtua ihan mitä tahansa ja salaliittoteoreetikoiden mielestä se on todiste juuri heidän salaliitostaan. Vähän niinkuin tuossa yhdessä ketjussa joku kertoi että naapurin vessan vetäminen on todiste siitä että häntä stalkataan.
Tähän on kuitenkin vaikea ottaa kantaa tuntematta usa pyrokratiaa syvällisesti. On varmasti paljon syitä menettää tukia siellä.- Anonyymi
että naapurin vessan vetäminen-------- irrotat tapahtumia asiayhteyksistään, käytät niitä pilkkaamiseen ja mitätöintiin----
ei ole uskomista sinun johtopäätöksiisi - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
että naapurin vessan vetäminen-------- irrotat tapahtumia asiayhteyksistään, käytät niitä pilkkaamiseen ja mitätöintiin----
ei ole uskomista sinun johtopäätöksiisiMenee kyllä off topiciksi, mutta nämä stalkkausjutut on aika koomisia ja on tärkeää olla menemättä mukaan, jos jollain on vainoharhaisia ajatuksia, ettei pahentaisi hänen tilannettaan.
Tuntuvat odottavan, että naapurissa on joku "stalkkari" käsi vessanpöntön nupilla koko yön odottelemassa että kohde menisi vessaan ja SITTEN tehdään kaikista pahin, eli vedetään vessa samaan aikaan kun tyyppi on vessassa.
Koko maailma tietenkin pyörii pelkästään tämän henkilön ympärillä, eli poliisi jos näkyy kadulla, niin tietenkin se on juuri häntä stalkkaamassa, eikä esimerkiksi tekemässä liikennevalvontaa tai jotain muita poliisille kuuluvia tehtäviä. Sama koskee paloautoa ja ambulanssia.
Rikkonut youtuben sopimusehtoja?
Ulosotossa veroja tai sakkoja?
Liiketoimintakielto?
Avioerossa tuomittu puolet tuloista ex-vaimolle?
Elatusmaksurästejä?
Millähän perusteella aloittaja arvelee, että miehen julkaisemilla sisällöillä olisi jotain tekemistä tulojen leikkaamisen kanssa?
Millähän perusteella aloittaja arvelee, että tuohon kysymykseen löytyisi pätevä vastaaja täältä salaliittopalstalta?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 244722
Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu333543Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka543434Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu203350Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1232940Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod282690Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint122361Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1162360MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,142175Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S331774