Oletteko kuullut niin ihmeellistä asiaa

että myös suomalaiset tekevät rikoksia, kaikki rikoksiin syyllistyneet ei siis ole mamuja(muslimeita)vaikka yliedustettuina ovatkin tilastoissa.

On se kumma.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ja koska myös suomalaiset raiskaavat ja rikostelevat muutenkin, niin se on erinomaisen hyvä syy ottaa tänne vastaavanlaisia ja pahempiakin kehitysmaamuslimeja ja afrikkalaisia. Elämmehän Hölmölandiassa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

että myös suomalaiset tekevät rikoksia, kaikki rikoksiin syyllistyneet ei siis ole mamuja(muslimeita)vaikka yliedustettuina ovatkin tilastoissa.

On se kumma.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu