Fiasko poliisi ei antanut tarpeeksi Nahomille

https://laitonlehti.net/2019/10/19/konstaapeli-sanna-lautamatti-edelleen-mummonraiskaajan-fb-kaveri/

Ei ihme, että tulee seksuaalisuudesta hätätila afrikan pojalle, jos ei edes ennalta-antava poliisi kykene hätätilassa auttamaan.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Onko tuo mies?
Arviolta 48 kilonen puukkojunkkari ja mummon raiskaaja.
Siinäpä osaamisen näyte.

Vaikea sanoa tulevaisuudesta mitään,
tahtotilan ollessa tuo.
Pärjääkö missään muuallakaan.
Vaikea sijoittaa mihinkään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://laitonlehti.net/2019/10/19/konstaapeli-sanna-lautamatti-edelleen-mummonraiskaajan-fb-kaveri/

Ei ihme, että tulee seksuaalisuudesta hätätila afrikan pojalle, jos ei edes ennalta-antava poliisi kykene hätätilassa auttamaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu