Arvaus lopputuloksesta

Anonyymi

Juho tykkää eniten siitä urheilija Laurasta, joka ei kuitenkaan ole valmis muuttamaan omia kuvioitaan. Jotenka hän ei tainnut löytää kumppania.

Laurille sopisi ehkä parhaiten viimeinen treffikumppani. Anu ja oliko se Aino liian pidättyväisiä.

Joukolle myös tuo viimeinen treffikumppani, kumpikin taisi tykätä toisistaan. Se tummahiuksinen nainen ehkä liian kiltti ja räväkkä rouva on taasen liikaa Joukolle.

Arttu tykkäsi kaikista. Elviira ehkä liian nuori vielä. Nuo kaksi muuta ehdokasta olisivat sopivampia ikänsä puolesta, kun Arttu haluaa jo perustaa perheen jne.

4

778

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Juhon ja Laurin valinnat herätti minussa ihmetystä,väärin meni..tai sitten ei.Toisten valinnat ok

    • Anonyymi

      Juho ei jaksa olla tommosen pyrkyrin,ja nirppanokan kanssa pitkään,ja etäsuhteet eivät yleensä kovin hyvin toimi.

    • Anonyymi

      Juhon ei kannattaisi paljoa panostaa tuohon naiseen. Nainen haluaa elää itsenäistä elämää, ottaako lainkaan tosissaan Juhoa, epäilen.

      • Anonyymi

        No lapsensa isäksi kelpuutti.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaipaamasi miehen nimi?

      Ja maakunta tai kaupunki?
      Ikävä
      37
      7252
    2. Oletko keskustellut kaivatustasi muiden

      Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka
      Ikävä
      53
      3642
    3. Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi

      Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu
      Maailman menoa
      46
      3514
    4. Millaista läheisyyttä

      Toivoisit ikävästi kohteesi kanssa?
      Ikävä
      60
      3241
    5. 42
      2859
    6. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      34
      2779
    7. Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää

      Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/
      Savonlinna
      48
      2546
    8. Antifasismi - mitä se on?

      Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint
      Maailman menoa
      27
      2445
    9. IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!

      "Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk
      Maailman menoa
      181
      1745
    10. Heräsin taas ikävään

      Ja aivan valtavaan haluun. Tahdon sinua R. ❤️
      Ikävä
      47
      1521
    Aihe