Juho tykkää eniten siitä urheilija Laurasta, joka ei kuitenkaan ole valmis muuttamaan omia kuvioitaan. Jotenka hän ei tainnut löytää kumppania.
Laurille sopisi ehkä parhaiten viimeinen treffikumppani. Anu ja oliko se Aino liian pidättyväisiä.
Joukolle myös tuo viimeinen treffikumppani, kumpikin taisi tykätä toisistaan. Se tummahiuksinen nainen ehkä liian kiltti ja räväkkä rouva on taasen liikaa Joukolle.
Arttu tykkäsi kaikista. Elviira ehkä liian nuori vielä. Nuo kaksi muuta ehdokasta olisivat sopivampia ikänsä puolesta, kun Arttu haluaa jo perustaa perheen jne.
Arvaus lopputuloksesta
Anonyymi
4
837
Vastaukset
- Anonyymi
Juhon ja Laurin valinnat herätti minussa ihmetystä,väärin meni..tai sitten ei.Toisten valinnat ok
- Anonyymi
Juho ei jaksa olla tommosen pyrkyrin,ja nirppanokan kanssa pitkään,ja etäsuhteet eivät yleensä kovin hyvin toimi.
- Anonyymi
Juhon ei kannattaisi paljoa panostaa tuohon naiseen. Nainen haluaa elää itsenäistä elämää, ottaako lainkaan tosissaan Juhoa, epäilen.
- Anonyymi
No lapsensa isäksi kelpuutti.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1311352
- 1011044
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89954Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede25947Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat305828- 99803
- 37683
- 109656
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.56638Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet140603