VOI ITKU! Norjan ambulanssikaappaus ei liity terrorismiin

ei islamilaiseen, ei äärioikeistolaiseen, eikä äärivasemmistolaiseen, vaan kyseessä on tavallinen rikollinen joka hätäpäisssään kaappasi ambulanssin. Eikä hän yrittänyt tahallaan ajaa kenenkään päälle, yksi asekkin on ollut feikkiase.

Faktat selviää meille vasureillekkin, kun lukee suoraan Norjan mediaa.
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Joo, ei ole kaappaaja mikään äärioikeistolainen....hehehehehee.

Äänestä
  • Muuten vaan hengailee äärioikeistolaisissa piireissä.

    Äänestä

> Faktat selviää meille vasureillekkin

Älä ihmeessä täällä palstalla kehuskele millään vasuriudella ainakaan. Emme ole kuubassa.

Äänestä

Päivä pilalla, kun ei ollut jihadisti.

Äänestä

VOI ITKU! ? Eikö edes Suomen perussuomalaisiin tai Norjan "Persuihin" taikka Ruostin perussuomalaisiin?!
Miten Ranskan - Saksan, -Puolan, Unkarin Hollannin-, tai Belgian perussuomalaisiin eli Persuohin"?!
Miten olisiko yhtään Islannin -, Irlannin, Englannin-, tai Espanjan - Italian- tai Kreikan Persuihin liittyvää tässä terrorismissa joksi se voidaan myös lukea? Miten Balkanin maiden Persutko luetaan pois kokonaan?
Itä-Euroopan maat ja Itävaltako vapautetaan Persujensa kautta tästä?
Viron ja Latvian tai Liettuan Persuja ei kukaan rohkene yhdistää tähän tapaukseen? Vai miten olette päättäneet Suomen Ka-Kossa ja Kepsussa. Viher-anarkisteissa ja Vassareissa - miten oletteko kuulleet Rkp:n vastalausetta?
Sdp:tä voitte syyttää jos siltä tuntuu, minusta he ovat vastuussa ainakin jostain!?
Vad?

Äänestä

ne lääkkeet on taas loppu

Äänestä
  • Olisko Persu-apteekki vielä auki vai olisko ikäneidolla ( löysä nahkalla) pimeitä pillereitä?

    Äänestä

Hallituksen vihollisia Norja ei porskuta vaikka on öljymiljoonat!

Äänestä

Eikö yhtää epäilytä tuo välittömästi annettu analyysi terrorittomuudesta?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

ei islamilaiseen, ei äärioikeistolaiseen, eikä äärivasemmistolaiseen, vaan kyseessä on tavallinen rikollinen joka hätäpäisssään kaappasi ambulanssin. Eikä hän yrittänyt tahallaan ajaa kenenkään päälle, yksi asekkin on ollut feikkiase.

Faktat selviää meille vasureillekkin, kun lukee suoraan Norjan mediaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu