Maijan päivä

Heippa! Oli kyllä kaikkien aikojen parsta vain elämää jakso.
2783
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nimenomaan, johtui pitkälti siitä että Vilkkumaa ei itse laulanut. Se tekee aina illasta paremman.
Miltähän Maijasta tuntui kun joka ainoa cover oli parempi kuin hänen esittämä orkkis?

Äänestä

En pystynyt oikein katsomaan. Joku mitta tuli minulla täyteen tämän ohjelman kohdalla. En vaan enää jaksa sitä ..tun analysointia ja avautumista ja taas analysoidaan ja sitten vedetään ja sitten se loputtomalta tuntuva kehumunen ja sitten analysoidaan sitä vetoa miten mieletön se oli ja sitten se vaivaantunut kliimaksi siinä pihalla kahden kesken... Joutui kelaamaan melkein koko nauhoitteen.

Laurille pisteet omasta esityksestään, se jätti sentään vähän sokeria kielen päälle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Heippa! Oli kyllä kaikkien aikojen parsta vain elämää jakso.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu