Olen jäänyt koukkuun muutamiin ns. tosi-tv-sarjoihin. Subilla on jo kauan ollut Ulosottomiehet. Se on kiva katsoa, kun voi ajatella, että onneksi en itse ole tuossa jamassa.
TLC:llä on Hengenvaarallisesti lihavat. Kiva katsoa, miten ylilihavat saavat pudotettua painoaan jos saavat. Tohtori Nowzaradan neuvoo heitä ja tekee lihavuusleikkauksia sekä ihonpoistoja laihtumisen onnistuttua.
Samalla kanavalla on Apua, mikä tauti! Siinä esitellään mitä erikoisimpia tauteja, jotka vaikuttavat ulkonäköön, ja niiden parantamisyrityksiä.
Murhaaja kotonani, kanavaa en nyt muista.
Kadonneet, on nyt tauolla.
National Geographicin Hetki ennen tuhoa.
Suosikkisarjojani
8
145
Vastaukset
- Anonyymi
Lisäksi katson tai olen katsonut ainakin seuraavia:
Kauneusoperaatio helvetistä
Poliisi-tv
Rikostarinoita Suomesta
Rikoksen anatomia - Anonyymi
Lisäksi katson tai olen katsonut ainakin seuraavia:
Kauneusoperaatio helvetistä
Poliisi-tv
Rikostarinoita Suomesta
Rikoksen anatomia Tohtori Paise
- Anonyymi
Himohamstraajat
Maailmanlopun odottajat, lopetin katsomasta, koska siinä esitellään pääasiassa aseita. Lienee USA:n Kansallinen kivääriyhdistys sponsorina.
Vähän aikaa näkyi suomalainen plastiikkakirurgiaohjelma, jossa asiakkaat esittelivät estottomasti mm. rintojaan.- Anonyymi
Vankilassa ulkomailla.
Kuolemaantuomitut. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vankilassa ulkomailla.
Kuolemaantuomitut.Rikoksen anatomia.
- Anonyymi
Joskus katson tuota ahmimisohjelmaa. Miten ihminen voi syödä niin paljon. Lähetti tuo kassillisen grilliruokaa jälkiruokineen ja kaikki menee yhdellä istumisella.
Sitten ihmettelevät kun eivät laihdu. 100 kiloisilla siskoksilla rasvapatti otsassakin. - Anonyymi
Hyvä tuo Ulosottomiehet. Valtaosa ellei kaikki käsiteltävistä tapauksista ja häädöistä on ulkomaalaisten ulosottovelkoja ja häätöjä jotka ovat tulleet britanniaan muista maista. MItenhän olisi sama asia Suomessa?
NAtGeolta mielenkiintoisia dokumentteja esim. muinaisesta Egyptistä, Morgan Freemanin Monet jumalat on myös mielenkiintoinen ja tietenkin Lentoturmatutkinta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Omakotitalossa väkivaltaa ounasrinteellä
Kertoo iltalehdet Mitä lienee Tapahtui. Verinen ihminen kannettu lanssiin161522Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka4161315Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait3081269Ethän leiki kanssani J- mies
Jos oletkin joku pelimies, jolla monia vaihtoehtoja, katkon kylmästi yhteyden. En jaksa sellaisia miehiä.100903Miesmäinen vanha nainen joka kulkee lastenvaunujen kanssa
Mikähän kaheli tämä yks kaupungilla karvahattu päässä kulukeva vanha eukko on joka työntää lastenvaunuja. Onhan sitte16894Molemmat päät
aivan tulessa😫 Miksi pitää ihmisen tällaisesta kärsiä??? Jos koko ajan pnettaa, niin miksi sitä seksiä ei voi sitten s114809Liikenne onnettomuus
Luin juuri Ampparista Konneveden kauheasta onnettomuudesta jossa menehtyi 60-luvulla syntynyt mies. Onko kellään tarkemp6760- 34742
Kasteen merkityksestä ihmiselle
Jeesuksen hyvä ystävä Nikodemus meni heti Jeesuksen kasteen jälkeen kysymään häneltä kasteen merkityksestä ihmiselle. J374735Mari Rantanen eroa! Lausunnot vapun pahoinpitelystä ovat järkyttäviä!
Poliisiministerin, eli sisäministeri Mari Rantasen on syytä erota!121701