Olen jäänyt koukkuun muutamiin ns. tosi-tv-sarjoihin. Subilla on jo kauan ollut Ulosottomiehet. Se on kiva katsoa, kun voi ajatella, että onneksi en itse ole tuossa jamassa.
TLC:llä on Hengenvaarallisesti lihavat. Kiva katsoa, miten ylilihavat saavat pudotettua painoaan jos saavat. Tohtori Nowzaradan neuvoo heitä ja tekee lihavuusleikkauksia sekä ihonpoistoja laihtumisen onnistuttua.
Samalla kanavalla on Apua, mikä tauti! Siinä esitellään mitä erikoisimpia tauteja, jotka vaikuttavat ulkonäköön, ja niiden parantamisyrityksiä.
Murhaaja kotonani, kanavaa en nyt muista.
Kadonneet, on nyt tauolla.
National Geographicin Hetki ennen tuhoa.
Suosikkisarjojani
8
91
Vastaukset
- Anonyymi
Lisäksi katson tai olen katsonut ainakin seuraavia:
Kauneusoperaatio helvetistä
Poliisi-tv
Rikostarinoita Suomesta
Rikoksen anatomia - Anonyymi
Lisäksi katson tai olen katsonut ainakin seuraavia:
Kauneusoperaatio helvetistä
Poliisi-tv
Rikostarinoita Suomesta
Rikoksen anatomia Tohtori Paise
- Anonyymi
Himohamstraajat
Maailmanlopun odottajat, lopetin katsomasta, koska siinä esitellään pääasiassa aseita. Lienee USA:n Kansallinen kivääriyhdistys sponsorina.
Vähän aikaa näkyi suomalainen plastiikkakirurgiaohjelma, jossa asiakkaat esittelivät estottomasti mm. rintojaan.- Anonyymi
Vankilassa ulkomailla.
Kuolemaantuomitut. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vankilassa ulkomailla.
Kuolemaantuomitut.Rikoksen anatomia.
- Anonyymi
Joskus katson tuota ahmimisohjelmaa. Miten ihminen voi syödä niin paljon. Lähetti tuo kassillisen grilliruokaa jälkiruokineen ja kaikki menee yhdellä istumisella.
Sitten ihmettelevät kun eivät laihdu. 100 kiloisilla siskoksilla rasvapatti otsassakin. - Anonyymi
Hyvä tuo Ulosottomiehet. Valtaosa ellei kaikki käsiteltävistä tapauksista ja häädöistä on ulkomaalaisten ulosottovelkoja ja häätöjä jotka ovat tulleet britanniaan muista maista. MItenhän olisi sama asia Suomessa?
NAtGeolta mielenkiintoisia dokumentteja esim. muinaisesta Egyptistä, Morgan Freemanin Monet jumalat on myös mielenkiintoinen ja tietenkin Lentoturmatutkinta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2585546
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!592781- 922498
Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.4071648Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin
Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss1041410SDP:läinen lähettiläs Titta Maja-Luoto RAIVOAA lähetystössä -?
SDP:n puolueen Maja-Luoto on Portugalissa noussut Median otsikoihin, koska RAIVOAA työntekijöille ja pitää Heitä lähinnä291223Mitä alkoholijuomaa on myyty sekä Linda Lampeniuksen että Matti Nykäsen nimellä? Testaa tietosi!
Mikähän alkoholijuoma se mahtoi olla…? Tule pelaamaan kivaa Testerin Juomavisaa! Kuinka monta saat oikein? Tästä pääse101149Voiko vauva uskoa ?
Lohkoissa väitetään ettei vauva voi uskoa. Tässä näet vauvan uskon. https://youtube.com/shorts/QhFbPSdjpnA?si=Zb2BCRST92651011Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus
Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte181959Haapaveen nähtävyys?
Se teidän "suihkulähde" on ylittänyt uutiskynnöksen Suomen rajojen ulkopuolella Sveitsissä. Se näytettiin paikallisten u42945