Tulossa paikkakunnalle, harrastuksena punttikuntoileminen.
Onko epämääräisiä punttikuntoilijoita nurkissa?
Mikä,paikka paras harrastaa?
Muuttamassa.
4
64
Vastaukset
- Anonyymi
On. Vieraita katsotaan aina pitkin nenänvartta. Ei kannata tulla.
- Anonyymi
Ankkureiden pitämä sali keskustassa (rauta-aika) on laitteineen suoraan sen perustamisvuodelta 1989, myöskään mitää kunnon huoltoja tai korjauksia ei ole laitteille tehty vuosiin. Vaijerit katkeilee, käsipainoja hitsailtu, tangoista suurin osa mutkalla, siivousta ei harrasteta.. Edullisin sali tosin, 4,5 € kerta
FitFactory keskustassa on nimensä mukaisesti fitnesiin suuntautunut, ei voimailijalle ehkä se otollisin. Olisko 6-7 € luokkaa kerta.
Uimahallin salilla laadukkaat laitteet, vapaiden painojen puoli tosin melko pieni. Väkeä ylivoimaisesti eniten ja siksi joutuu odottamaan. Muistaakseni 6 € kerta, sisältää myös uinnin.
Sivukylillä on myös saleja: Hoiskon nesteen takana oleva halli, luoma-aholla teollisuusalueella myös. Näistä ei kokemusta - Anonyymi
Mukava paikka asua mutta kenenkään ei kannata tutustua
- Anonyymi
Kimmo's power jyrää
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1266234Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto635161SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun724300SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt1023874Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost133642Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1213230SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het522556Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352529Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT972288Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat672252