Jumalat=ALIEN-Olennot ILMOITTELEVAT

Anonyymi

Jumalat=ALIEN-Olennot ovat erittäibn vaarallisia ilmoittelullaan uskoville ihmisille, joskus myös valkoihoisille ja erityisesti myös jihadisteille.

Jumalat ovat KAUAN jo ilmoittaneet mm. profetioita ja kaikenlaista aivopesua uskoville ja jihadisteille, jokaiselle niitä omiaan, kullekin sopivaa soopaa, valeita. Ja näillä valeilla, mm. ilmatilassa esitetyillä illuusioilla, "ihmis-kuvilla" ja joskus kaukana tapahtuvalla telepatialla on AINA saatu pahaa aikaan, vakaviakin seuraamuksia.

Jatkuvasti, viime aikoinakin, on näille uskontoryhmille, myös jihadisteille uskoteltu Ilmasta Käsin vaikka mitä, ja niillä asioilla, valeilla lähinnä valkoihoisista, on saatu jo noi tyypit uskomaan vissiin mitä vaan. Aika sen näyttää, kuinka vakavia seuraamuksia saamme, valkoihoiset vielä maksaa. Ihan kuin eI Tuhat Vuotta jo valkoihoisten vainot olisi riittäneet, noitavainoineen ja Ristiretkineen.

Armeijalle pitäisi jo muidenkin, ihan tahojen ilmoittaa, koska muuten LAPSEMME ovat VAARASSA!

On se Jumalauta KUMMA, jos vieläkin sen ilmoittelun ja Jumalien Olemassaolon annetaan JATKUA ilmatilassa, kun etsijät on olemassa ja Aika on lopettaa tollainen Tuhat Vuotinen ilmoittelu ja VALEET, Olemassaoloineen!

0

65

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Orpo räyhää: kansan on muututtava

        Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san
        Maailman menoa
        266
        3323
      2. Muovikassikartelli

        Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell
        Talousrikokset
        20
        1829
      3. Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta

        Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.
        Maailman menoa
        24
        1499
      4. Mikä tekee sen

        Vetovoiman kaivatussasi?
        Ikävä
        81
        1344
      5. Harmittaako joku

        Harmittaako joku asia tai asiat, mitä on tapahtunut tai jäänyt tapahtumatta?
        Ikävä
        137
        1038
      6. Miksi et vain uskalla!?

        On niin ikävä...
        Ikävä
        81
        994
      7. Hallintooikeus..

        "Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.
        Pyhäjärvi
        61
        799
      8. Olen rakastunut

        varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.
        Ikävä
        86
        756
      9. Jos se joskus oli molemminpuolista

        niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.
        Ikävä
        61
        687
      10. Laita nyt se viesti

        Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗
        Ikävä
        51
        646
      Aihe