Jumalat=ALIEN-Olennot ovat erittäibn vaarallisia ilmoittelullaan uskoville ihmisille, joskus myös valkoihoisille ja erityisesti myös jihadisteille.
Jumalat ovat KAUAN jo ilmoittaneet mm. profetioita ja kaikenlaista aivopesua uskoville ja jihadisteille, jokaiselle niitä omiaan, kullekin sopivaa soopaa, valeita. Ja näillä valeilla, mm. ilmatilassa esitetyillä illuusioilla, "ihmis-kuvilla" ja joskus kaukana tapahtuvalla telepatialla on AINA saatu pahaa aikaan, vakaviakin seuraamuksia.
Jatkuvasti, viime aikoinakin, on näille uskontoryhmille, myös jihadisteille uskoteltu Ilmasta Käsin vaikka mitä, ja niillä asioilla, valeilla lähinnä valkoihoisista, on saatu jo noi tyypit uskomaan vissiin mitä vaan. Aika sen näyttää, kuinka vakavia seuraamuksia saamme, valkoihoiset vielä maksaa. Ihan kuin eI Tuhat Vuotta jo valkoihoisten vainot olisi riittäneet, noitavainoineen ja Ristiretkineen.
Armeijalle pitäisi jo muidenkin, ihan tahojen ilmoittaa, koska muuten LAPSEMME ovat VAARASSA!
On se Jumalauta KUMMA, jos vieläkin sen ilmoittelun ja Jumalien Olemassaolon annetaan JATKUA ilmatilassa, kun etsijät on olemassa ja Aika on lopettaa tollainen Tuhat Vuotinen ilmoittelu ja VALEET, Olemassaoloineen!
Jumalat=ALIEN-Olennot ILMOITTELEVAT
Anonyymi
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli
Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei1946779- 1591996
- 1131658
- 511370
Suureksi onneksesi on myönnettävä
Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️551198Möykkähulluus vaati kuolonuhrin
Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢461061Älä mies pidä mua pettäjänä
En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu981027Reeniähororeeniä
Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?6957Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.
Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan251924- 41899