Jumalat=ALIEN-Olennot ovat erittäibn vaarallisia ilmoittelullaan uskoville ihmisille, joskus myös valkoihoisille ja erityisesti myös jihadisteille.
Jumalat ovat KAUAN jo ilmoittaneet mm. profetioita ja kaikenlaista aivopesua uskoville ja jihadisteille, jokaiselle niitä omiaan, kullekin sopivaa soopaa, valeita. Ja näillä valeilla, mm. ilmatilassa esitetyillä illuusioilla, "ihmis-kuvilla" ja joskus kaukana tapahtuvalla telepatialla on AINA saatu pahaa aikaan, vakaviakin seuraamuksia.
Jatkuvasti, viime aikoinakin, on näille uskontoryhmille, myös jihadisteille uskoteltu Ilmasta Käsin vaikka mitä, ja niillä asioilla, valeilla lähinnä valkoihoisista, on saatu jo noi tyypit uskomaan vissiin mitä vaan. Aika sen näyttää, kuinka vakavia seuraamuksia saamme, valkoihoiset vielä maksaa. Ihan kuin eI Tuhat Vuotta jo valkoihoisten vainot olisi riittäneet, noitavainoineen ja Ristiretkineen.
Armeijalle pitäisi jo muidenkin, ihan tahojen ilmoittaa, koska muuten LAPSEMME ovat VAARASSA!
On se Jumalauta KUMMA, jos vieläkin sen ilmoittelun ja Jumalien Olemassaolon annetaan JATKUA ilmatilassa, kun etsijät on olemassa ja Aika on lopettaa tollainen Tuhat Vuotinen ilmoittelu ja VALEET, Olemassaoloineen!
Jumalat=ALIEN-Olennot ILMOITTELEVAT
Anonyymi
0
66
Luetuimmat keskustelut
Poliisi yritti murhata mopopojan
Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti7052710Mopomiitti!
Menikös öoliisilta yli tuo mppedinkans kisaaminen tais olla melkoinen riski vahigoittaa tarpeettomasti jopa kuolla tuoss4961624- 831334
Poliisi kiilasi mopoilijan
Ylellä leviää video jossa poliisi pysäyttää rajusti kiilamalla mopo pojan. Toivottavasti poliisi ottaa tuosta mallia myö2921292- 58903
Käviskö tällainen suhde
Tutustutaan, fyysistä kontaktia, mutta ensijaisesti tarkoituksena ei ole aloittaa mitään virallista tai rikkoa mitään? E66782- 35705
- 48694
- 46684
- 32673