C.S Hallpike aikoinaan havaitsi ja tutki tämän asian näiden tarkkaan tietävien suhteen 1965: tiesitkö kuulon olevan 10,5 oktaavia... ja jopa 65 kilohertsin taajuuksilla... Darwin tosin havaitsi tämän jo aikaisemmin: vai oliko se ES61.1- Tämän w- tyypin kromosomi- x synnynnäiset vaistot ovat omiaan ja työ on tarkkaa, ei jää epäilystäkään kuka kotona on käynyt hääräämässä. Kun taas E- lokus amber ”meripihka” ja O- tekijä ei diluutioväri kertoo omalla tavallaan tuon kaiken... siinä ehkä on klassisen tabbyn ja ehkä tikatun versio w- lokusta i- versiosta.
Hurmaava kissaani herätti yöllä ilmoituksellaan....
Anonyymi
10<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Totuus kuitenkin se että nämä kaikki ovat aina pelkästään samaa paskaa joista ei ole mitään hyötyä ihmiselle ja aiheuttavat vain ja ainoastaan helvetisti pysyviä aivovaurioita ja kaikkea muuta todella haitallisia sairauksia. Täyttä roskaa! Mitään ei kuitenkaan tapahdu ennen kuin tämä älytön paskanjauhanta loppuu. Ethän sinä osaa muuta kuin tuhota ihmisten terveyttä! Jos ihminen haluaa elää normaalia elämää ja olla terve, joko se polttaa kannabista tai asuu toisessa maassa, kaksi vaihtoehtoa. Suomen sairaat lääkärit ja terapeutit kyllä tuhoavat täällä perheet ja yksilöt ihan vain huvin ja urheilun takia ilman silmän räpsäytystä. Joten ei muuta kuin polttamaan sätkä ja juomaan lava kaljaa: nauttimaan yksinäisyydestä
Eipä taida pikku pössyttely riittää siihen, että joku halutaan ns holhouksen alle, että hieman rankemmat indikaatiot taitaa olla kyseessä
Kyllä se vain estää kaikenlaisen holhouksen. Kannabis suojaa aivoja ja sitä on lähes mahdotonta läpäistä. Tai voi sitä tyhmyydessään kokeilla, se on vain pelkkä urbaani legenda että voisi. Ensinnäkin yhdenkään ihmisen holhous ei ole laillista joten sitä vastaan voi myös toimia laittomasti.
Jos johonkin pystytetään kallis talo, se pitää saada täyteen hinnalla millä hyvänsä! Pöydän alta otetaan rahaa ja kaikki paitsi uhri ovat tyytyväisiä. Tarua vai totta? Huora on aina huora! Varsinkin romanialaiset huorat!
Kivitalot on varsin komeita kyllä, jylhää arkkitehtuuria👍
Minkä ikäinen olet?
Meinasitko kauankin polttaa kannabista vai tehdä asialle jotain?
Olen urologiaan perehtynyt natsisaksalainen sadomasokistinen penistohtori, minua on aina kiehtonut miehen anatomia, eihän se nyt ole homoa jos pallit ei kosketa. Rooman antiikin aikaan olin edellisessä elämässäni mahdollisesti atleettinen penis. Tein väitöskirjan afrikkalaisista jättipeniksistä ja niiden vaikutuksista suomalaiseen yhteiskuntaan kuten erirotuisten syntyvyyteen vuosina 1995 -2015. Nykyään testailen tekopeniksiä monen vuoden kokemuksella japanin tehtaissa sillä vain laadukkaat tuotteet pääsee tuotearvioinnin läpi. - " Me emme valmista mitään hemmetin munanjatkeita, me teemme peniksistä totta. Penistiikan professori
Ben Is-enGaard
Kyllä se vaan niin paljon harmittaa vaikka kuinka yritettiin 😂 sairasta touhua! T- huora nainen sai kollareidensa kanssa 10 tonnin pöydän alta ja kaikki kusi 😂😂😂😂
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/221e5433-74b6-4020-9db0-86ec96fd7ef4 Lukisit sinäkin faktaa miten kunnon peniksiä valmistetaan ilman haittavaikutuksia!
Loppuelämäni tietenkin. Se on parasta mitä itselleni on tapahtunut. Vittuako se muille kuuluu? Ja jos joku lakipelle tai romanialainen lutka tai kenties tyhmä blondi alkaa siitä urputtamaan niin vaihdetaan valtiota, niin yksinkertaista se on.