Hutisalo taitaakin olla pössyttelijä

Ilmankos on niin pihalla kaikesta kun pilvipäissään koheltaa.
879
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Nyt on narkkareillakin oma edustaja. Seuraavaksi kannattaa pontikankeittoa ja ilotaloja. Ai niin eihän ilo vaan seta-taloja

Äänestä
  • Pontikankeitto ja ilotalot ihan toinen asia. Niitä ei voi verrata noihin narkkareihin ja homoihin. Supi suomalainen pontikakeitto on hyvin hyvin kaukana noista vihreistä narkkareista ja muista ilmasto sateenkarihörhöistä. Eikä normaalit ilotalotkaan kuulu heidän reviiriin, etsi kuvia Touko Aallosta ja missä "taloissa" se porukka majailee.

    Äänestä

Miten tuollainen voi olla ministerinä, ai niin, hänhän on vihreä, mitä älyttömämpää sanot, sitä enemmän vihreät arvostaa.

Äänestä

Kateelliset mussuttaa LOLZ

Äänestä

Olisiko kuitenkin vielä tällä loikkareiden kuninkaalla ja kaikkien pettäjällä Jari Lindströmillä käyttöä sittenkin tässä huume asiassa päätösten osalta.

Tuosta linkistä löytyy että Lindström voisi harkita kuolemanrangaistusta jossain asioissa, ja huumeethan on asiana niitä murheellisimpia ainakin välittäjien ja myyjien osalta.
https://fi.wikipedia.org/wiki/Jari_Lindström

Äänestä

Puolueohjelma on pitemmän ajan pössyttelyn tulosta.

Äänestä

Kokaiini kokoomus on kaiken tuho.

Äänestä

Pakko hänen on olla pöllyssä, tai sitten joku synnynnäinen vamma, ei muuten tuollaisia ajatuksia ja kommentteja voi ymmärtää.

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ilmankos on niin pihalla kaikesta kun pilvipäissään koheltaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu