Keski-ikäisen naisen tunnekuohu

En ole ikinä kaivannut ketään miestä niin kuin kaipaan häntä tänä yönä, väärässä sängyssä😪
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Turhaan kaipailet. Tiedäthän että hän on omansa kanssa eikä aio sitä tilannetta muuksi muuttaa.

Äänestä
  • Ei vaan minä olen.

    Äänestä

Oletko s? rohkeesti vaan viestiä kaivatulle...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

En ole ikinä kaivannut ketään miestä niin kuin kaipaan häntä tänä yönä, väärässä sängyssä😪

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu