Miksi kukaan ei vastaa

Siihen miksi susanna koski nostaa sosiaali etuutta.
Eikän kokoomuksen kuulu elaää sosiaalietuksila ja sosiaali tukiaisilla .
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Koska haluaa nostaa ja hänellä siihen mahdollisuus. On toki Kokoomuksesta ja ei tietystikään halua että muut nostaa. Ei tässä mitä uutista. Kokoomukselainen on kokoomukselainen nyt ja aina ollut.

Äänestä

Koski on luuseri. Työnteko ei huvita. Elää toisten verorahoilla.

Äänestä

Olisi kiva ollaSannan naapuri ja aina rsappukäytävässä kysyä, että joko on töitä löytynyt, vai onko se yhterikunnan loisinta tullut tavaksi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Siihen miksi susanna koski nostaa sosiaali etuutta.
Eikän kokoomuksen kuulu elaää sosiaalietuksila ja sosiaali tukiaisilla .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu