No piti tämäkin ällötys nähdä. Miesparit tanssivat Tanssi Tahtien Kanssa ohjelmassa.
Pitihän se arvata että jotain tälläistä on tulossa kun tuomaristossa istuu yksi ja ohjelmaan mukaan on aina saatava joku mies hintti. Mikä tätä maata oikein vaivaa.
Katsoin vuosia ko. ohjelmaa, mutta nyt vaihdoin kanavaa.
Suomi sai taas kyseenalaista mainetta. Ainoa maa jossa ko. ohjelmassa miespari. Tanssilavat tyhjenisivät pikavauhtia jos hinttipari siellä alkavat tanssimaan. Hyi, helvetti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mies parit tanssivat TTK ohjelmassa ?!?!?, Hyi helvetti
20
695
Vastaukset
- Anonyymi
oletkohan nyt ihan tosissasi, vai liian tosissasi
- Anonyymi
Homot on liikaa esillä nykyisin joka hiivatin ohjelmassa homoja. Ovat vaan ällöttäviä. Onko homous muotia.
- Anonyymi
Olihan siellä naisparikin, miksi se ei sinua haittaa? Minusta, vaikka hetero olenkin, esitys oli todella hyvä ja hyvällä maulla tehty. Ei siinä homoutta tuotu millään tavalla esille vaan oli ihan miehinen tanssi. Monen maan kulttuurisa miehet tanssivat keskenään, mm. kreikkalaiset kansantanssit ovat sellaisia. Homofoobikot näkevät vain seksiä joka paikassa.
- Anonyymi
Minusta sekä miesparin, että naisparin tanssit olivat tosi loistavia!!!!
- Anonyymi
Jorma tykkää.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jorma tykkää.
Ja Jorman jorma.
- Anonyymi
Aloittaja saakin poistua tanssilattioilta, niin taso siellä nousee.
- Anonyymi
Kuka ihmeessä yleensä pysty katselmemaan moisia ohjelmiua kuin TTK, BB tms. Ei kyllä ymmäårrä sitä porukkaa, eikä ole kyllä tuttujakaan sellaisia joitavois kysyä että mitä vikaa...
- Anonyymi
Olet oikeassa, niin inhottavaa , kuvottavaa, oksettavaa.
Tällä VIHAKÄYRÄT huippuun. Sitä perkeleet saatte mitä tilaatte. - Anonyymi
Kolmannessa syytekohdassa käsiteltiin Räsäsen kommentteja Ruben Stillerin radio-ohjelmassa.
– Jumala ei alun perin luonut ihmistä homoseksuaaliksi. Hän loi heteroseksuaaliksi, Räsänen sanoi ohjelman ”Mitä Jeesus ajatteli homoista?” -jaksossa.
– Hovioikeus totesi, että lausunnot eivät ole solvanneet tai panetelleet homoseksuaaleja. Hovioikeuden mukaan kirjoitusten tarkoitus ei myöskään ole ollut homoseksuaalien loukkaaminen, Räsänen kommentoi hovioikeuden päätöksen jälkeen.
Huhtikuussa 2024 korkein oikeus myönsi syyttäjälle valitusluvan hovioikeuden tuomioon.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/fa0274d5-caa0-450a-9f4d-80f8d4cbe22e
PS. katsooko Trump ja Khomeini TTK? - Anonyymi
Persut tykkää.
- Anonyymi
HIENO ALOITUS; KIITOS.
- Anonyymi
joko meni perslihat opella---
- Anonyymi
Tanssi kuuluu kaikille😅
- Anonyymi
Homoille ja lesboille voisi tehdä uuden, heitä koskevan ohjelman;
TSK = Tanssii Sodomiittien Kanssa - Anonyymi
MTV haluaa että kesälavat on persveivareita täynnä?
eikö ole perinteiden kannalla TTK?
Nainen ja Mies-juhannusyö- Anonyymi
Toisaalta olihan kummelissakin se autokorjaamo....googlaa vaan
- Anonyymi
"No piti tämäkin ällötys nähdä" No miksi sitten katsoit jos se oli niin hirveen ällöttävää? Itse vaihdan kanavaa tai laitan koko telkkarin kiinni, jos näen sieltä jotain itseäni ällöttävää.
- Anonyymi
Pois parketilta homot
Kansanperinne kunniaan- Anonyymi
Milloin alkaa Tanssii tavisten kanssa
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1043078
Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on872425- 241966
Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s221520Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?291490Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää151395- 87912
Murtautuminen uimahalliin
17.10. yöllä Kiuruveden uimahalliin murtauduttiin yläkerran oven ikkunasta. Onko kellään havaintoja tapauksesta?26907Mitä tarkalleen tunnet
Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai62846Syyskuussa 2025 ensirekisteröidyistä henkilöautoista 43 % oli täyssähköautoja.
Niitä rekisteröitiin 2 592 eli 41 % enemmän kuin vuotta aiemmin. Syyskuussa 2025 rekisteröidyistä uusista henkilöautois2769