ALIEN-Olennot täällä maailmassa käskevät ja pakotetusti ohjaavat uskoviaan uskomaan vaikka mitä—mm. Antikristus-ihmisten olemassaoloon, että Saatana tulee ihmiseksi maan päälle, ihminen muka likainen ja syntinen, alkusynti ja Ikuinen Elämä muka mahdollista..
...ja ummet ja lammet vaikka mihin uskomaan, vaikka kyseessä, Kaiken Ilmoittelevat Alien-Olennot eliJumalat, Valtiaat ja Henkimaailman Olennot.
Kyseessä on VALE-paska=Uskonto ja Uskon asiat yleensä, kun ne liittyvät, koskevat Jumal-Olentoja tai muitakaan kuin ihmistä. Usko ihmiseen itseensä ja aika paljon muihinkin kanssaeläjiinsä on Ainoa Oikea Usko, kaikki muut ovat VALE-paskaa, JOTA johtavat, ohjaavat ALIEN-Olennot, kuin UFO-logiaa koko juttu, mutta ovat Oikeasti olemassa. Tämän kieltäjät, Heidän olemassaolonsa, ovat alhaisia, pelkääjiä, JOTKA eivät uskalla ottaa asioista selvää—kautta aikain erittäin paljon ihmiset kertovat samanlaisia asioita niin Jumal-Olennoista kuin Henkimaailmastakin...elävää evidenssiä löytyy EIKÄ kukaan voi väittää, etteikö Joku/Jokin ilmoittele uskovilleen sieltä ilmatilasta Käsin asioita.
He eivät itse todellakaan keksi noita juttuja, varsinkin kun niin paljon ilmoitetut asiat Nämä Herrat Jumalat tulevat Itse laittamaan vieläpä toteen. Olettajat painukoot ulos länsimaista...on aika nykyaikana ottaa oikeat asianlaidat ESIIN...pelkääjät, uskaltamattomat PYSYKÖÖN poissa ns. areenoilta! Täältä tullaan julkisuus! Varma Asia!
ALIEN-Olennot ja uskovaiset
Anonyymi
0
74
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli
Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei1986938- 1592046
- 1131688
- 511390
Suureksi onneksesi on myönnettävä
Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️551248Möykkähulluus vaati kuolonuhrin
Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢501108Älä mies pidä mua pettäjänä
En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu1001074Reeniähororeeniä
Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?71006Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.
Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan253961- 41939