ALIEN-Olennot ja uskovaiset

Anonyymi

ALIEN-Olennot täällä maailmassa käskevät ja pakotetusti ohjaavat uskoviaan uskomaan vaikka mitä—mm. Antikristus-ihmisten olemassaoloon, että Saatana tulee ihmiseksi maan päälle, ihminen muka likainen ja syntinen, alkusynti ja Ikuinen Elämä muka mahdollista..

...ja ummet ja lammet vaikka mihin uskomaan, vaikka kyseessä, Kaiken Ilmoittelevat Alien-Olennot eliJumalat, Valtiaat ja Henkimaailman Olennot.

Kyseessä on VALE-paska=Uskonto ja Uskon asiat yleensä, kun ne liittyvät, koskevat Jumal-Olentoja tai muitakaan kuin ihmistä. Usko ihmiseen itseensä ja aika paljon muihinkin kanssaeläjiinsä on Ainoa Oikea Usko, kaikki muut ovat VALE-paskaa, JOTA johtavat, ohjaavat ALIEN-Olennot, kuin UFO-logiaa koko juttu, mutta ovat Oikeasti olemassa. Tämän kieltäjät, Heidän olemassaolonsa, ovat alhaisia, pelkääjiä, JOTKA eivät uskalla ottaa asioista selvää—kautta aikain erittäin paljon ihmiset kertovat samanlaisia asioita niin Jumal-Olennoista kuin Henkimaailmastakin...elävää evidenssiä löytyy EIKÄ kukaan voi väittää, etteikö Joku/Jokin ilmoittele uskovilleen sieltä ilmatilasta Käsin asioita.

He eivät itse todellakaan keksi noita juttuja, varsinkin kun niin paljon ilmoitetut asiat Nämä Herrat Jumalat tulevat Itse laittamaan vieläpä toteen. Olettajat painukoot ulos länsimaista...on aika nykyaikana ottaa oikeat asianlaidat ESIIN...pelkääjät, uskaltamattomat PYSYKÖÖN poissa ns. areenoilta! Täältä tullaan julkisuus! Varma Asia!

0

74

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Suureksi onneksesi on myönnettävä

        Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
        Ikävä
        65
        1453
      2. Perusmuotoiset TV-lähetykset loppu

        Nyt sanoo useiden HD-muotoistenkin kanavien kohdalla äly-TV, ettei kanava ole käytössä, haluatko poistaa sen? Kanavia
        Apua aloittelijalle
        110
        900
      3. No ei sun asunto eikä mikään

        muukaan sussa ole erikoista. 🤣 köyhä 🤣
        Ikävä
        58
        751
      4. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

        Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
        Äänekoski
        47
        734
      5. Mitä mietit Honey?

        Kulta nainen ❤️❤️
        Ikävä
        57
        720
      6. Missä kaikessa olet erilainen

        Kuin kaivattusi? Voin itse aloittaa: en ole vegaani kuten hän. Enkä harrasta tietokonepelejä lainkaan.
        Ikävä
        39
        697
      7. Hyvin. Ikävää nainen,

        Että vainoat ja stalkkaat miestäni.onko tarkoituksesi ehkä saada meidät eroamaan?no,siinä et tule onnistumaan
        Ikävä
        71
        671
      8. Linnasuolla poliisi operaatio

        Kamalaa menoa taas meidän ihanassa kaupungissa. https://www.uutisvuoksi.fi/paikalliset/8646060
        Imatra
        26
        669
      9. Katsoin mies itseäni rehellisesti peiliin

        Ja pakko on myöntää, että rupsahtanut olen 😆. Niin se ikä saavuttaa meidät kaikki.
        Ikävä
        41
        657
      10. Uskomaton tekninen vaaliliitto poimii rusinoita pullasta

        Korni näytösesitelmä menossa kaupunginvaltuustossa. Juhlia ei ole kokouksista tiedossa muilla, kuin monipuolue paikalli
        Pyhäjärvi
        67
        650
      Aihe