Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Runkkaaminen tylsistyttää

Mistä olette saaneet uutta lisämaustetta runkkaamiseen? Alkaa tuntua pelkkä vetely tylsältä, mutta haluja silti on. Anaali on ollut käytössä kylläkin, mutta nyt nimenomaan runkkaamiseen tarvisi uutta maustetta.
10100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Sama tääl! Pitäiskö kokeilla runkata toisiamme!? Mistä oot?

Äänestä
  • Kouvolasta, toisen mulkkua voisi olla kyllä kiva kokeilla

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kouvolasta, toisen mulkkua voisi olla kyllä kiva kokeilla

    Mä 50km kouvolast. Olis kyl kiva kokeilla!

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mä 50km kouvolast. Olis kyl kiva kokeilla!

    Minkä ikänen oot?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Minkä ikänen oot?

    39v sä?

    Äänestä

Kaverin kanssa päädyttiin runkkailemaan yhdessä. Kiihoittaavaa katsella kun toinen hyväilee munaansa, välillä myös runkataan toisiamme. Sukkahousut tai stay-up sukat molemmilla tuo kivan lisä kiihokkeen.

Äänestä

isältäni jäi perinnöksi parrasajoleikkuri jossa on myös erikseen siihen liitettävä hierontalaite, ja siihen on useampi lisälaite, mm. sellainen valko loivasti kupera valkoinen muoviosa, on karvapensselipää sekä korkeilla nypyköillä, korkeilla pehmeillä muovipiikeillä varustettu osio, sillä kun vetelee peräaukon seutua ja patukanjuuresta lähtee vaeltelemaan hitaasti eteenpäin, painelee sieltä sun täältä nii ... saa rannekin levätä välillä.. :)

1Äänestä

Kokeilin aikoinaan lisämausteeksi naisen vaatteita ja jäin koukkuun. Aloitin hameella ja nyt paras orkku tulee täysin laittautuneena. Paras tulee morsiusmekossa ja silloin ei voi olla lainkaan hiljaa kun laukeaa.

1Äänestä
  • Itsekin olen pukennu naisten vaateita päälle.Itse kun välillä runkaan otan lämintä vettä sillä kostutan kullia. Otan lämmintä vettä sekä pyykkipulveria tai nestettä hieron sitä kullin niin jotta kunnolla vaahtoaa. Kun laukee niin tuntuu oikein mukavalta olotila.

    Äänestä

  • huru kirjoitti:

    Itsekin olen pukennu naisten vaateita päälle.Itse kun välillä runkaan otan lämintä vettä sillä kostutan kullia. Otan lämmintä vettä sekä pyykkipulveria tai nestettä hieron sitä kullin niin jotta kunnolla vaahtoaa. Kun laukee niin tuntuu oikein mukavalta olotila.

    Mee otsikon runkaan päivittäin sivulle siellä etsitään huoralle parhaillaan toista pukkia

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mistä olette saaneet uutta lisämaustetta runkkaamiseen? Alkaa tuntua pelkkä vetely tylsältä, mutta haluja silti on. Anaali on ollut käytössä kylläkin, mutta nyt nimenomaan runkkaamiseen tarvisi uutta maustetta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu