TÄMÄ MUKA VAPAA SANA

Anonyymi

En ole mielestäni julkaisut mitään viha puhetta tai suoranaisesti henkilöön kohdistunutta kritiikkiä silti se täällä raakataan sensuroidaan. Asiat joutsan terveys keskus kritiikki Moraali ja Etiikka. hävisi nopeasti.
suojellaanko täällä lääkäreitä heidän tekemiltä munauksilta, virhe arvioineilta.??? kyllä.
TOINEN PAINAVA ASIA PSYKIATRISET POTILAT JA HEIDÄN OIKEUDET JA HEIHIN KOHDISTUNEET VÄÄRIN KÄYTÖKSET LAKAISTAAN MATON ALLE.
VASTAUS TEILLE PALSTAN PITÄJÄT VAIKKA VARMAAN EI JULKAISTA EPÄ-ASIALLISENA...... HAISTAKAA PITKÄ VITTU.. TÄÄLLÄ TOISET HAUKKUU IHMISIÄ PUNIKEIKSI TAI LAHTAREIKSI SE SALLITAAN MITÄ VITTU TUO ON VIHA PUHETTA JA 100.VUOTTA KULUNUTTA PIENTÄ RAJAA. SAAN VARMAAN VITUN ISOT MÄTÄ PEUKUT TÄSTÄ. KIITOS.???

3

93

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Suomessa ei voi totuuksia laittaa näkyville ne katsotaan heti vihapuheeksi vaikka on totisinta totta mutta politikot ei kestä arvostelua täysin järjettömistä päätöksistään.
      Niinkuin on nähty

    • Anonyymi

      Todella lapsellista touhua aikuisilta ihmisiltä. Tämä vihapuhe syyllistäminen. Todelliset narsistit puuhaihmisinä. Kasvakaa vihdoin viimeinkin aikuisiksi. Muslimeille ja muille ryhmille annetaan tietenkin erivapaus tuoda esille vihapuheita. Se valikoivaa vihapuhe syyllistämistä, todellinen demokratia heitetty roskakoriin. eu tuntuu aika paljon natsivetoiselta järjestelmältä. eu kautta ollaan luomassa kolmatta valtakuntaa, eli uutta maailman järjestelmää, se tulee olemaan historian epäoikeudellisin järjestelmä. Sakasahan johtaa eu. Kauhea valvonta kuin natsivaltiossa, alkaa olla samoja piirteitä. Kohta viedään vankilaan pienestäkin vihapuherikkeestä. eu tietenkin nämä rajotusten takana. Tulee myös mieleen Ciilen sotilasjuntta . Pienestä se kontrolloiminen alkaa voi mennä pahempaan päin, ellei siihen laiteta ajoissa stoppia. Tuntuu ettei olla enään suomessa. Vai aijotaanko tännä saada lopuksi sarianlaki, kun islam pakolaiset pääsee tänne kulkemaan ihan vapaasti. Silloin menee loppukin sanan vapaus.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      50
      3334
    2. Kova karman laki

      Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko
      Hindulaisuus
      549
      2060
    3. Päivieni piristys, missä olet?

      Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei
      Ikävä
      17
      1950
    4. Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia

      jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si
      Maailman menoa
      82
      1937
    5. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      20
      1578
    6. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      43
      1508
    7. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      28
      1386
    8. Millainen kaivattusi luonne on?

      Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?
      Ikävä
      90
      1349
    9. Helena ja Mikko Koivun ero jatkuu edelleen ja loppua ei näy.

      Voi eikä, miksi menee noin vaikeaksi avioero ja sopua ei tää ex- pari vaan saa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      128
      1297
    10. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      48
      1210
    Aihe