TÄMÄ MUKA VAPAA SANA

Anonyymi

En ole mielestäni julkaisut mitään viha puhetta tai suoranaisesti henkilöön kohdistunutta kritiikkiä silti se täällä raakataan sensuroidaan. Asiat joutsan terveys keskus kritiikki Moraali ja Etiikka. hävisi nopeasti.
suojellaanko täällä lääkäreitä heidän tekemiltä munauksilta, virhe arvioineilta.??? kyllä.
TOINEN PAINAVA ASIA PSYKIATRISET POTILAT JA HEIDÄN OIKEUDET JA HEIHIN KOHDISTUNEET VÄÄRIN KÄYTÖKSET LAKAISTAAN MATON ALLE.
VASTAUS TEILLE PALSTAN PITÄJÄT VAIKKA VARMAAN EI JULKAISTA EPÄ-ASIALLISENA...... HAISTAKAA PITKÄ VITTU.. TÄÄLLÄ TOISET HAUKKUU IHMISIÄ PUNIKEIKSI TAI LAHTAREIKSI SE SALLITAAN MITÄ VITTU TUO ON VIHA PUHETTA JA 100.VUOTTA KULUNUTTA PIENTÄ RAJAA. SAAN VARMAAN VITUN ISOT MÄTÄ PEUKUT TÄSTÄ. KIITOS.???

3

163

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Suomessa ei voi totuuksia laittaa näkyville ne katsotaan heti vihapuheeksi vaikka on totisinta totta mutta politikot ei kestä arvostelua täysin järjettömistä päätöksistään.
      Niinkuin on nähty

    • Anonyymi

      Todella lapsellista touhua aikuisilta ihmisiltä. Tämä vihapuhe syyllistäminen. Todelliset narsistit puuhaihmisinä. Kasvakaa vihdoin viimeinkin aikuisiksi. Muslimeille ja muille ryhmille annetaan tietenkin erivapaus tuoda esille vihapuheita. Se valikoivaa vihapuhe syyllistämistä, todellinen demokratia heitetty roskakoriin. eu tuntuu aika paljon natsivetoiselta järjestelmältä. eu kautta ollaan luomassa kolmatta valtakuntaa, eli uutta maailman järjestelmää, se tulee olemaan historian epäoikeudellisin järjestelmä. Sakasahan johtaa eu. Kauhea valvonta kuin natsivaltiossa, alkaa olla samoja piirteitä. Kohta viedään vankilaan pienestäkin vihapuherikkeestä. eu tietenkin nämä rajotusten takana. Tulee myös mieleen Ciilen sotilasjuntta . Pienestä se kontrolloiminen alkaa voi mennä pahempaan päin, ellei siihen laiteta ajoissa stoppia. Tuntuu ettei olla enään suomessa. Vai aijotaanko tännä saada lopuksi sarianlaki, kun islam pakolaiset pääsee tänne kulkemaan ihan vapaasti. Silloin menee loppukin sanan vapaus.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      67
      1222
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      42
      901
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      335
      685
    4. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      51
      661
    5. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      638
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      116
      636
    7. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      99
      622
    8. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      605
    9. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      582
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      574
    Aihe