Saako Anti nyt?

Annettua loparit huumeministereille ja ylen huumetoimitajille.. Vai odottaako hallituksen kaatuvan huumeisiin?
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Todellakaan ei Suomesta haluta Usaa.Missä huumekuolemat yleisin kuolinsyy.

Äänestä

Eihän Antti voi antaa lopareita ainoille kannattajilleen, sehän olisi tyhmää, vaikka sammakko onkin, vai ankkako kuvaa paremmin.

2Äänestä

Demari Hilari on jotakin käättännä kun kieless on mustaa.

Äänestä

Anttihan on täysin ulkona kaikesta, tais olla melkoisen vakava sairaus viime vuodenvaihteessa. Miksi tuollaista muumiota pidetään ministerinä. Ai niin, olemmehan Suomessa, onhan täällä ollut Haloska pressanakin, mitähän hulluutta seuraavaksi...

1Äänestä
  • Niinpä, lihan syönti tuhoaa suomen, mutta kannabis pelastaa, minulla on nöyrä pyyntö suomalaisten puolesta keskustan Kulmunille, jättäkää tämä hallitus nyt, ette tule jäämään yksin.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Niinpä, lihan syönti tuhoaa suomen, mutta kannabis pelastaa, minulla on nöyrä pyyntö suomalaisten puolesta keskustan Kulmunille, jättäkää tämä hallitus nyt, ette tule jäämään yksin.

    Se ei ole suotavaa tarjoilla vahvoja huumeita myös ystävilleen sille nousee väistämättömästi myös vastareaktio

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Annettua loparit huumeministereille ja ylen huumetoimitajille.. Vai odottaako hallituksen kaatuvan huumeisiin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu