venäjämieliset lietsovat Nato vihaa

palstalla riehuvat itä kätyrit lietsovat Länsi vastaista toimintaa kaikki toimet on tarkoitettu Natoa/EU:ta ja Länsimaita vastaan yleensä. Tavoite on kaikessa kehua r...än toimia ja valehdella kaikesta Länsimaiden tekemisistä
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kuka niitä itädildoja enää tosissaan ottaa??Säälittäviä punapettereitä!

Äänestä

Sinä lietsot Venäjävihaa, kuten modekin näyttää tekevän.

Äänestä

Ne on näitä reformi studion miehiä tai ainakin aineiston suurkäyttäjiä. Kyseisellä kanavalla esitellää pronssipatsaita ja ihannoidaan persuja ja muita natseja sekä luonnollisesti Venäjää.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

palstalla riehuvat itä kätyrit lietsovat Länsi vastaista toimintaa kaikki toimet on tarkoitettu Natoa/EU:ta ja Länsimaita vastaan yleensä. Tavoite on kaikessa kehua r...än toimia ja valehdella kaikesta Länsimaiden tekemisistä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu