Eikös taksiyrittäjät ole yleensä persuja?

Miksi ne Husun on kuskikseen palkanneet? Persujen syytä siis koko tämä soppa.
27<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 27

Vanhimmat

JABBADABBAA DUUU

Äänestä

KERTA RYSÄYKSELLÄ

Äänestä

KERRANKOS SITÄ

Äänestä

KERRASTA POIKKI

Äänestä

KERRAN VIELÄ POIJJAAT

Äänestä

TÄMÄN KERRAN

Äänestä

JOKO RIITTI

Äänestä

VOI MEITÄ

Äänestä

OTTI OHRAKYRSÄ

Äänestä

TAVATAAN!

Äänestä

OHRAINEN TIE

Äänestä

MEITÄ VIE

Äänestä

LAULU SUOMEN

Äänestä

KUN AIKA ON

Äänestä
  • NIIN SAAVUTHAN.

    Äänestä

MYRSKYN JÄLKEEN

Äänestä

POUTA ENNUSTI

Äänestä
  • VOI OLLA.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    VOI OLLA.

    POUTAISEMPAA.

    Äänestä

JOUDU JOUDU

Äänestä

Kyllä taksikuksit on yleensä persuja. Koko taksimatkan ajan saa kuunnella kun kuski kertoo, mitä ei ole tapahtunut ja mitä olis pitänyt tapahtua.
Persutaksikuskin tunnistaa aina siitä, että se haukkuu koko ajomatkan ajan hallitusta ja maahanmuuttajia.

Äänestä
  • Mitä pitäisi puhua? Afrikan kansantaloudestako? Haloo me ollaan suomalaisia!

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mitä pitäisi puhua? Afrikan kansantaloudestako? Haloo me ollaan suomalaisia!

    Mikä on oikea eri raaka-aineiden suhde talonrakennuksessa, siis lannan, saven ja heinän suhde.

    Äänestä

  • Ei pidä paikkaansa. Harvempi niistä edes lähtee mukaan asiakkaiden mielipiteisiin.

    Äänestä

VASEMMISTO TERRORISTIT

Äänestä

Tulihan se sieltä.

Selvästi näkyy persuvastainen agenda, kaikki jotenkin saadaan liitettyä persuihin.

Kyllä, Husu on totuuden esikuva, myönsi valehdelleensa vain, koska otti syyt niskoilleen rasistirikollista suojellakseen. Todellinen messias, joka kantoi meidän syntimme.

Palvokaa te trollit ja langetkaa hänen jalkojensa juureen, suudelkaa ja nuolkaa ne puhtaaksi osoittaessanne kunnioitusta Herrallenne ja kaitsijallenne Husulle.
Uskokaa Husua, sillä Husu on tie totuus ja elämä eikä hänessä vilppiä ole eikä valhe ole hänen suuhunsa eksynyt.
Vaikka hän sanoisi että on valehdellut, niin eihän se voi olla totta.

Ei mutta eihän ollakaan kristinuskossa vaan islam uskossa.
Eli kyllä valehdella saa, ja valehtelu on hyväksyttävää, jos sillä pystyy ajamaan omaa hyvää ja taistelussa vääräuskoisia vastaan.

Eli husu onkin mahdi, joka on tullut maailmaan.
Kumartakaa häntä, te kaikki trollit ja liittykää joukkoonsa taistelemaan suomalaista kulttuuria vastaan.
Kaikki keinot ja valehtelu on teille sallittu.

Kristinuskossa teidät nähdään valheen isän palvelijoina, sillä teette sitä, mikä on pahaa taivaan ja maan Herran edessä, mutta kristinusko on teille vääräuskoisuutta, joten miksi välittää siitä
Mutta se mikä on kristinuskossa pahaa, se hyväksytään toisissa uskonnoissa ja se on jopa velvollisuus.

Valitkaa joukonne ja saakaa tuomionne Korkeimmalta tuomarilta, joka tulossa on.
Hän tuomitsee oikein ja jakaa jokaiselle palkan tekojensa mukaan.

Äänestä

Ei mahda noi yöntimot olla persuja. Viimeksikin lentokentältä lähtiessä vasta neljännestä jonosta löytyi valkoihoinen taksikuski Tosin toikin osottautui kyytiin mentyä virolaiseksi :(

Äänestä

Ketjusta on poistettu 18 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Miksi ne Husun on kuskikseen palkanneet? Persujen syytä siis koko tämä soppa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu