Gällyppiiiii

Onko kenelläkään tietoa Valtterin pyörästä tai halosmuorin kilppareista?

Olisivatko löytyneet vai ovatko vieläkin hukassa?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei mitään tietoa. Ahistaa.

Äänestä

Kaikki liikenevät voimat on keskitettu tutkimaan Husun köysipakettia/kirjettä ja Somalintönäisycaustia. Myös Halla-ahon kouluaineita etsitään.

Äänestä
  • Kuukausia on junissa liikkunut valehenkilöitä,jotka yrittäneet tulla tönäistyksi ja salakuvaajia. Ei tulosta. Tämä kaikki maksaa. Husun köyttä tutkinee kohta FBI. Suomelle tulee taas nootti. Halla-ahon varalle kehitteillä katala juoni. Sitä mietitään illanvietoissa.

    Äänestä

Nyhverö keskittynyt haikuihin ja vapaamuurareihin.
Ja tietenkin mammonaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onko kenelläkään tietoa Valtterin pyörästä tai halosmuorin kilppareista?

Olisivatko löytyneet vai ovatko vieläkin hukassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu