kylläpä Jon teki

hönö

törkeesti tuossa selviytyjissä..Esittää nyt että mummeli on delannu.Mummona en antaisi ikinä anteeksi moista. Mut näytelmäähän tämä taitaakin kaikki olla..

5

1126

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Montana_Hunter

      Tässä ei ole mitään järkeä! Mitä on oikein tapahtunut?? Miten Survivorissa kilpailijat suhtautuvat tälläisessä tilanteessa??

    • minkä teit.

      En tiennyt pitäiskö itkeä vai nauraa! :D Tosi fiksun tempun toisaalta itselleen teki, ei olis voinut paremmin ajoittaa! Olisi ehkä äänestetty pois, ellei olisi saanut sympatiapisteitä muilta.

      Kertakaikkisesti.

    • ????

      Koko ohjelman ajan olen inhonnut sitä Jonia, nyt melkein voin fyysisesti pahoin kun näin sen tämän iltaisen huijauksen, luulisi, että se saa kenkää koko ohjelmasta, tosi vastenmielinen tyyppi kaikella tapaa.
      Miksi ne naiset eivät ymmärrä kimpassa äänestää näitä kahta jäljellä olevaa miestä pois, olisivat sitten tasavertaisempia loppupelissä, se Jon pääsi taas juonimaan tämän illan ratkaisuun, läpimätäkiero koko ukko, hyi hitto, millainen se onkaan oikeassa elämässä.

      • saraswuo

        Jon osaa huomiotalouden, tulevaisuus on Jonin kaltaisten. Jon on edelläkävijä, katsokaa Jonia ja näette menestyjän!


    • Rupert on läski

      Jon on just paras! Muut on niin tylsän rehellisiä, Jon luo jännitystä peliin.

      Ja uskonpa, ettei mummo siitä suuttunut, eiköhän se oltu sovittu etukäteen mummonkin kanssa.

      Aika saatanan hyvä veto, mutta eipä se kyllä paljoa siitä hyötyny

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      64
      3740
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      66
      3532
    3. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      94
      3352
    4. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      58
      2752
    5. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      72
      2580
    6. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      56
      2231
    7. Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?

      Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.
      Maailman menoa
      51
      1408
    8. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      1145
    9. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      117
      1122
    10. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      126
      1118
    Aihe