Ruotsin Vi Bilägare lehden julkaisu

Täytyy vai todeta että Saksalaismerkit ovat eniten hinattujen kärjessä,eikä vähiten myöskään BMW. Tarkennus : Google , bilarna som går sönder minst och mest. Sen on julkaissut tietoisuuteen Vi Bilägare lehti ja perustuu vakuutus yhtiöitten tekemään tilastoon hinausvakuutuksen käytöstä !!!
4155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Johtunee auton tai kuskin huonoudesta.

Äänestä

Joo, mut silti Audii, Mersuu, Bemarii, Opelii, Volkkarii.

Äänestä

Entä sitten?? Pienet harmit suhteessa mukavuuteen ja siihen iloon ajaa kunnon autoa.
Ettei vaan aloituksen motiivina ole kateus??

Äänestä
  • Ne ei näytä olevan pikkuharmeja, moottori ja moottorintoiminto ja vaihteistovikoja yms. jotka aiheuttaa matkan keskeytymisen . Jos esim. alapallonivel olis vähän väljä katsastuksessa niin se ei keskeytä matkaa ja olis nimeltää pikkuvika. HUOM 67 vuotiaat eivät katsele enää kateellisena mihin autoon kukin rahansa sijoittaa, välillä ihmettelee vain maailman menoa rahan vastineissa !!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Täytyy vai todeta että Saksalaismerkit ovat eniten hinattujen kärjessä,eikä vähiten myöskään BMW. Tarkennus : Google , bilarna som går sönder minst och mest. Sen on julkaissut tietoisuuteen Vi Bilägare lehti ja perustuu vakuutus yhtiöitten tekemään tilastoon hinausvakuutuksen käytöstä !!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu