Mitäs nyt? Abs1:n korjaamokatsastus on kiinni, mitä on tapahtunut?
Abs1 katsastus kiinni?
14
2667
Vastaukset
- Anonyymi
Verotarkastaja kävi?
- Anonyymi
Onko siis koko kioski kiinni, vai pelkästään katsastus?
- Anonyymi
Ostin kyseisestä firmasta autooni uuden tuulilasin edullisesti ja sain kuitin. Onko kuitenkin jätetty kirjanpito hoitamatta kunnolla jos edellämainittu kommentti pitääkin paikkansa.
- Anonyymi
Suomessa on v.tun vaikea olla pienyrittäjä aina joku kyttäämässä tekemisiä. Laittakaa rutisijat oma yritys pystyyn ja aloittakaa .Luulen että lopettaminen tulee mieleen heti ensimmäisen toimintavuoden jälkeen . Ei se ole niin helppoa miltä sivusta näyttää. Ja kateelliset on kaikkein pahin ja paskin asiakasryhmä joka ei käytä kenenkään yrittäjän palvelua ,ettei se vaan pääse vaurastumaan.
Terveisin : 12 vuotta yrittäjänä ja homma siitähuolimatta jatkuu.- Anonyymi
Täyttä totta pirkanmaalla kateus kukoistaa ja moni on kateellinen jopa itselleen .
- Anonyymi
Ööö... miten tämä kommenttisi nyt liittyy mitenkään tähän asiaan?
Tottakai yrittäjyys on kannatettava ajatus, mutta täytyyhän asiat tehdä kunnolla ja pitää kaapit luurangoista puhtaana. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ööö... miten tämä kommenttisi nyt liittyy mitenkään tähän asiaan?
Tottakai yrittäjyys on kannatettava ajatus, mutta täytyyhän asiat tehdä kunnolla ja pitää kaapit luurangoista puhtaana.Ööö... mitenkäs luurangot liittyy asiaan ?pösilö .
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ööö... mitenkäs luurangot liittyy asiaan ?pösilö .
Katso esim. urbaanisanakirja.fi niin asia selviää sinullekin. En yhtään ihmettele, että on vaikeaa asiakkaiden kanssa, jos asenne on tuollainen. Kakara!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Katso esim. urbaanisanakirja.fi niin asia selviää sinullekin. En yhtään ihmettele, että on vaikeaa asiakkaiden kanssa, jos asenne on tuollainen. Kakara!
Kiitos kohteliaisuudesta .
- Anonyymi
Onneksi nykyään on verottajalla internet palvelussa ilmianto lomake joka madaltaa kynnystä ilmoittaa epäilyttävästä yrittäjästä/yrityksestä.
- Anonyymi
"Onneksi nykyään on verottajalla internet palvelussa ilmianto lomake joka madaltaa kynnystä ilmoittaa epäilyttävästä yrittäjästä/yrityksestä."
Haista sina kouha piitka paaska kyuin et tietä mitaan asiaista.
- Anonyymi
Pimeet hommat parhaita .Hyötyy molemmat yrittäjä ja asiakas,mitä sitä verottajalle kaikkia antaa kun tietää minne nekin veroeurot pumpataan heti.
- Anonyymi
EU kaatuu ja herrat jää työttömäksi jos Suomessa ei makseta veroja .
- Anonyymi
Ei ollut katsastus kuin päivän tilapäisesti kiinni joten höpisijät löpisijät ja muut spekuloijat olkoon hiljaa kun ei ole asioista tietoa. Naurettavaa suomalaista kateutta alkaa heti epäilemään epärehellistä toimintaa. Asiallinen on firma (abs1) kaikinpuolin ja palvelu pelaa moitteetta.
T. FAKTA TIETOA
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 15110974
- 525240
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html452453- 302143
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131721Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,421574Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta301251Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v351186Daniel Nummelan linjapuhe 2025
Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo92935TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.
Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o317892