Mitäs nyt? Abs1:n korjaamokatsastus on kiinni, mitä on tapahtunut?
Abs1 katsastus kiinni?
14
2645
Vastaukset
- Anonyymi
Verotarkastaja kävi?
- Anonyymi
Onko siis koko kioski kiinni, vai pelkästään katsastus?
- Anonyymi
Ostin kyseisestä firmasta autooni uuden tuulilasin edullisesti ja sain kuitin. Onko kuitenkin jätetty kirjanpito hoitamatta kunnolla jos edellämainittu kommentti pitääkin paikkansa.
- Anonyymi
Suomessa on v.tun vaikea olla pienyrittäjä aina joku kyttäämässä tekemisiä. Laittakaa rutisijat oma yritys pystyyn ja aloittakaa .Luulen että lopettaminen tulee mieleen heti ensimmäisen toimintavuoden jälkeen . Ei se ole niin helppoa miltä sivusta näyttää. Ja kateelliset on kaikkein pahin ja paskin asiakasryhmä joka ei käytä kenenkään yrittäjän palvelua ,ettei se vaan pääse vaurastumaan.
Terveisin : 12 vuotta yrittäjänä ja homma siitähuolimatta jatkuu.- Anonyymi
Täyttä totta pirkanmaalla kateus kukoistaa ja moni on kateellinen jopa itselleen .
- Anonyymi
Ööö... miten tämä kommenttisi nyt liittyy mitenkään tähän asiaan?
Tottakai yrittäjyys on kannatettava ajatus, mutta täytyyhän asiat tehdä kunnolla ja pitää kaapit luurangoista puhtaana. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ööö... miten tämä kommenttisi nyt liittyy mitenkään tähän asiaan?
Tottakai yrittäjyys on kannatettava ajatus, mutta täytyyhän asiat tehdä kunnolla ja pitää kaapit luurangoista puhtaana.Ööö... mitenkäs luurangot liittyy asiaan ?pösilö .
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ööö... mitenkäs luurangot liittyy asiaan ?pösilö .
Katso esim. urbaanisanakirja.fi niin asia selviää sinullekin. En yhtään ihmettele, että on vaikeaa asiakkaiden kanssa, jos asenne on tuollainen. Kakara!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Katso esim. urbaanisanakirja.fi niin asia selviää sinullekin. En yhtään ihmettele, että on vaikeaa asiakkaiden kanssa, jos asenne on tuollainen. Kakara!
Kiitos kohteliaisuudesta .
- Anonyymi
Onneksi nykyään on verottajalla internet palvelussa ilmianto lomake joka madaltaa kynnystä ilmoittaa epäilyttävästä yrittäjästä/yrityksestä.
- Anonyymi
"Onneksi nykyään on verottajalla internet palvelussa ilmianto lomake joka madaltaa kynnystä ilmoittaa epäilyttävästä yrittäjästä/yrityksestä."
Haista sina kouha piitka paaska kyuin et tietä mitaan asiaista.
- Anonyymi
Pimeet hommat parhaita .Hyötyy molemmat yrittäjä ja asiakas,mitä sitä verottajalle kaikkia antaa kun tietää minne nekin veroeurot pumpataan heti.
- Anonyymi
EU kaatuu ja herrat jää työttömäksi jos Suomessa ei makseta veroja .
- Anonyymi
Ei ollut katsastus kuin päivän tilapäisesti kiinni joten höpisijät löpisijät ja muut spekuloijat olkoon hiljaa kun ei ole asioista tietoa. Naurettavaa suomalaista kateutta alkaa heti epäilemään epärehellistä toimintaa. Asiallinen on firma (abs1) kaikinpuolin ja palvelu pelaa moitteetta.
T. FAKTA TIETOA
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ihana on nähdä edes ohimennen
Mitenköhän mies sua voisi lähestyä❤️? Oon lääpälläni suhun mutta en uskalla lähestyä vaikka vilkuilet ja huomaan että su1537870- 614400
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?1404023Aamu on aina iltaa viisaampi.
Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene233942Juuri sinut kainaloon haluaisin nyt
Sydän sykkii vain sinulle Sinä olet se jota kaipaan Sinä olet se josta uneksin Jos sinun rinnallesi jäädä saan Tän koko353373Moi kuumis.
Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.423330Saattaisimme olla yhdessä
Vaarallinen yhdistelmä. Käsitin, että meillä molemmilla on samanlaista historiaa... Siitä huolimatta haluaisin kokeilla383238- 482983
Milloin olisi sinun ja kaivattusi
Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?422761- 492514