Jokaisessa elää pieni homo

Meissä jokaisessa elää pieni homo.

Vissaus kertoo.

Ja sillä sipuli.


Meissä jokaisessa elää pieni lesbo.

Ja sillä vesimeloni.


Melooneista tykkään enemmän.
1178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Äläs sano. En oo huomannut itsessäni pientä homoa. Kun heterona ei voi pätkääkään kiinnostaa homoilut. Melooneista tykkään minäkin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Meissä jokaisessa elää pieni homo.

Vissaus kertoo.

Ja sillä sipuli.


Meissä jokaisessa elää pieni lesbo.

Ja sillä vesimeloni.


Melooneista tykkään enemmän.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu