ateistisen puolue

Vihreistä suuri osa on ateisteja ja vasemmistolaisia. Heidän toimintansa ja tarkoitus on tuhota kristillisiä arvoa kunnioittava Suomi ja muuttaa se muslimi kalifaatiksi, jossa kaikki riettaus kukoistaa.
359
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Itse olen ateisti - paremman uskonnon puutteessa, - ja kavahdan kaikenlaisten uskontojen tuputtamista muka valtiollisena velvollisuutena.

Äänestä

Joko siitä Sipilän hallituksen kuusiminuuttisesta päivänpidennyksestä voisi tässä hallituksessa irtautua? PS-Keskusta-Kokoomus -hallitus masinoi tuon työssäkäyvien kyykyttämisen, mutta ei kai vihreätkin pidä sitä onnistuneena kannustimena?

Äänestä

Onko vihreät osa Raamatun pedonvaltaa, yhdessä islamistien kanssa. Vihreät syö kristinuskoa sisältä, joka osaltaan valmistaa antikristuksen aikaa. Kristittyjen tulisi valmistautua vainonaikaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Vihreistä suuri osa on ateisteja ja vasemmistolaisia. Heidän toimintansa ja tarkoitus on tuhota kristillisiä arvoa kunnioittava Suomi ja muuttaa se muslimi kalifaatiksi, jossa kaikki riettaus kukoistaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu