Heidi Nieminen presidentiksi

Heidi Niemisen kaltainen persoona, joka selättää mennen tullen ilkeät riistäjät niin työnantajien kuin työläisten perinteisiksi edunajajaksikin miellettyjen puolueiden johdosta, tulisi saamaan valtavan suosion kansaan keskuudessa presidentinvaaleissa 2024. Asetupa Heidi omalla listalla ehdokaaksi niihin vaaleihin.

5

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Symppis on, kuten koko postin väkikin. Pitää ay:laisena olla ylpee heidän jämäkästä toiminnasta, josta kiitos. Noita seteliselkärankasia sai yhen vaalikauvven kattella, joten tekee todella namia.

    • .
      .
      .
      .
      Mutta tohtiiko tuota... PAU:n puikoissa hänellä on todellista valtaa ja taistelijan tulinen sielu. Kansakunnan emona hänellä olisi enemmänkin reliikin osa väljähtäneen instituution lipputangon nuppina. Entä ne valtionaistaidot ? Kun hän kohtaisi vaikkapa Trumpin Donaldin ja heidän välilleen kehkeytyisi sanaharkkaa, saattaisi Heidi tempaista tulistuksissaan Donaldia klyyvariin niin että puna lentää. Ja mitä jos siitä syttyy sota, USA:lla ydinaseet, Suomella singot ja Melkin saareen varastoidut virttyneet vanikat, pahaiset näkkileivän känttyrät ?

      Ei kyllä se on parempi, että Heidi jatkaa nykyisessä pestissään.

      • Anonyymi

        No nyt on Martilla edustava profiilikuva ja esittelytekstikin kohillaan.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        No nyt on Martilla edustava profiilikuva ja esittelytekstikin kohillaan.

        Antti se mursi postinlakon. Postilaiset jo murtumassa. Nyt saavat lopareita.


    • Anonyymi

      Jos Heidi presidentiksi, niin pitää ainakin hoviparturissa käydä, ja parempia vaatteita ostaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin kun katsoit salaa ja

      Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku
      Ikävä
      60
      4736
    2. Katu täyttyy...

      Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt
      Ikävä
      36
      2169
    3. Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."

      No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      54
      1773
    4. Kuvaa yhdellä sanalla meidän välejä tällä hetkellä

      Vastaa kuin vastaisit Hänelle.
      Ikävä
      184
      1732
    5. Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.

      Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj
      Maailman menoa
      167
      1557
    6. Sari Multala teki "riikkapurrat"

      Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.
      Maailman menoa
      281
      1401
    7. Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"

      Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm
      Maailman menoa
      201
      1242
    8. Sinut mies vain haluan

      Olet kohtaloni. Kaikessa riipaisevassa rakkaudessa, sinä se olet. ❤️
      Ikävä
      88
      1169
    9. Miten suhtautuisit

      jos saisit tietää, että kaivatullasi on kokkeliriippuvuus?
      Ikävä
      206
      1158
    10. Mitähän sä näit siinä akassa?

      Älä nyt vain sen kanssa ala mitään.
      Ikävä
      65
      1104
    Aihe