Huomaan että jos joku sanoo että uskova elää ja tekee syntiä jatkuvasti niin tulee hänelle paljon kunnia ja tykkämiset . Rakkauden sydämiä ja hurraa huutoja. Joopa joo elää saastaista elämä on in ja kannustatte oikein uarkkalla toinen toisia elämään syntistä elämä koska Jeesus rakastaa teidät silloin. heh heh sanon minä vaikka itken teidän puolesta. Oln muuten vapaa teistä ja en seuraa teitä koska hankiutukaa viisasten seuraa kehoittaa Pyhä raamattu meille. mutta löytyykö Hän langenneessa sionissa yhtää pyhi uskovia kun Hän tulee takaisin vai onko kaikki luopuneet Hänen avusta??? Ja Isä vihaa teidät kun rutto niinkuin jokainen syntinen jolla ei ole aikomus etsiä Jumaluutta.
Kunnia syntisille ???
2
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Tarkoitatko, että Facebookissa näin menee?
Kyllä olen huomannut. Ikävä juttu. Taitaa olla sama sairas joka riehuu facessa kirjoittaen milloin mitäkin. Teksti on niin huonoa suomea ettei aina saa selvää kysyykö vai vastaa. Opettelisi ensin selkeän ilmaisutaidon ja opettelisi kirjoittamaan että lukijakin ymmärtää!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site525890Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers714615Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto464362SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun564141SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt953761SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502463Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352369Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat422089En uskalla ees ajatella muru
Miten mulle ois käynyt näiden raskaiden vuosien aikana jos sua ei ois ollut 🥺😧❤️ Sä oot ollut mun henkisenä tukena iha131229Mikset pidä yhteyttä?
Miksi et? Ei sun ois tarvinnut sanoa niin tarkoittamatta. Särit mun sydämen. Sinun pitäis jo tietää paremmin.61010