Onko minulla kohtalotovereita? Miten tämä pitäisi aloittaa? Onko tähän vastalääkettä?
Haluaisin Venäjän trolliksi!
2
148
Vastaukset
- Anonyymi
Puttepossu maksaa hyvän korvauksen trollina olosta ja Suomen hallituksen kaatamisesta.
Ota yhteyttä johtaviin opposiittiöpoliitikoihin jos haluat alkaa hommat. - Anonyymi
Suurenpiakin ongelmia löytyy. Stalkkajia suojellaan poliisi lain myötä jokainen on sairaan mielestä tarkailussa. Vain Kiinan Stasi on tehnyt tätä 2000 luvulla nyt euroopassa.
https://www.hs.fi/ulkomaat/art-2000006384039.html
Mielisairas lisää kyttäämistä kunnes pakkohoito laki koskee myös viranhaltioita. Poliis johto laiminlyö tehtäviään tai johtoon valitaan niin tyhmiä etteivä tajua rikolliseti hankittujen kasvojentunnistetietojen laittomuutta Puhelimisesi ja pankkiautomaattii on kutletty vapaamuuraien verkkoon Nosto autmaatti on salatussa omistuksessa otsasi korlkeudella kiiluva nasta kuvaa tietosi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait223057- 402674
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...381513- 841350
- 631251
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä401009Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.125913- 33829
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi29663Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan59621