https://yle.fi/uutiset/3-11099234
Perussuomalaiset pitää kärkitilaa nyt puolue-ja imagokannatuksessa.
MATUJA ASTUSTAVAT PERSUT IMAGOKÄRJESSÄ.
10
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Jäi yksi kirjain pois aloitusotsikosta. Otsikko on oikeasti: "Matuja vastustavat persut pitää kärkitilaa imago-ja puoluekannatuksessa".
- Anonyymi
Kyllä kansa vastaa, kun sitä kuunnellaan!
Toivottavasti Jussilla pysyy hommat hanskassa eikä Soinin tauti iske?
Muutamia vihjauksia siitä on olemassa. Mutta en halua VIELÄ niitä korostaa.
Jussi on ehkä jo palannut uskomaan suomalaisuuteen ja suomalaiseen kansaan.- Anonyymi
En usko. Hän ei ole niitä miehiä.
- Anonyymi
En yhtään ihmettele. Nyt kun media ei pääse enää vääristelemään Halla-ahon puheita vaan hän pääsee väittelyissä suoraan ääneen, kansa huomaa, että kyseessä on tavallisen suomalaisen mielipiteitä ääneen sanova ihminen, joka perustelee näkemyksensä järjellä, eikä mikään fanaatikko, jollaisena media on aiemmin hänet pyrkinyt esittämään.
- Anonyymi
pyllistämme kunniaa
MG - Anonyymi
Matuja pitää vastustaa mutta se pitää tehdä fiksusti kuten ps toimii.
- Anonyymi
Suomen Islamoimista kehitysmaamuslimeilla pitää vastustaa.
- Anonyymi
Toivottavasti persut pystyvät katkaisemaan Islamin voittokulun suomesssa.
- Anonyymi
Sairaan ahdasmielisen naisia sortavan keskiakaa elävän poliittisen Islamin ja siihen liittyvien yhtä sairaiden ja ahdasmielisten kulttuurien leviämisen pysäyttäminen sekä niitä palvovien kehitysmaamuslimeiden holtiton lisääntyminen, turvaantuleminen, kiintiöpakolaisuus, perheenyhdistämiset, euroopanlaajuiset kehitysmaamuslimi invaasiot ovat todellinen suuri ongelma koko länsi-euroopassa. Kehitysmaamuslimeiden mukanaan tuoma rikollisuus, rinnakkaisyhteiskunnat, ikuinenelatus, holtiton lisääntyminen, sopeutumattomuus, radikalisoituminen murentavat suomalaisen hyvinvointiyhteiskunnan lopullisesti muutamassa sukupolvessa. Islam ei ole mitään erillaisuutta vaan sairas ahdasmielinen poliittinen ideologia jota fanaattiset kehitysmaa muslimit palvovat.
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1383799Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3362944Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt81845Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa51588Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41069- 71914
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38854- 44754
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat22698- 56697