Tässä alan olemaan pian 30v ja naista alkanut tekemään mieli. Voipi olla että tämä poika lähtee ihan emätin hommiin mikäli sattuu komea emäntä etteen. Älypuhelinta ei ole eikä tule. Joten mikä olisi hyvä senssi palsta josta löytyisi näitä emätin ihmisiä mukavalle ja rotevalle 30v maalaismiehelle?
Paras senssipalsta nuorelle miehelle
Anonyymi
4<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Suosittelen jotakin erotiikka myymälää. Sieltä löydät pumpattavan barbaran, joka on juuri sinulle sopiva emätinkumppani sänkyysi. Tyhmälle riittää hiljainen heila, ainoastaan suhina kuuluu, kun pumppaat barbaraasi ensin pyöränpumpulla ja sitten omalla roikuttimella!
Meet napakymppiin ja lasket housut alas.
Homona pääset helpommalla.
Jos+et+pääse+kotona+nettiin+niin+mee+kirjastoon+ja+avaa+sähköpostiosoite+ja+liity+johonkin+treffipalstaan+johon+laitat+kuvasi+ja+kerrot+itsestäsi+ja+kerrot+mitä+haluat+kumppanilta.Jos+et+ole+huijari+etkä+rasisti,kohta+alkaa+viestejä+satelemaan+ympäri+maailmaa+,että+joudut+jo+valitsemaan+kenet+haluat,se+on+varmaa+se.+
Samalla+tavalla+oikeata+kumppania+etsiviä+naisia+on+koko+ajan+kymmeniä+jos+ei+satoja+miljoonia+maailmalla.+On+100%+varmaa+että+löydät+aina+jonkun.
Ja+pystyt+myös+itse+lähettelemään+yhteystiedot+niille+joista+olet+kiinnostunut.