Tässä alan olemaan pian 30v ja naista alkanut tekemään mieli. Voipi olla että tämä poika lähtee ihan emätin hommiin mikäli sattuu komea emäntä etteen. Älypuhelinta ei ole eikä tule. Joten mikä olisi hyvä senssi palsta josta löytyisi näitä emätin ihmisiä mukavalle ja rotevalle 30v maalaismiehelle?
Paras senssipalsta nuorelle miehelle
4
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Suosittelen jotakin erotiikka myymälää. Sieltä löydät pumpattavan barbaran, joka on juuri sinulle sopiva emätinkumppani sänkyysi. Tyhmälle riittää hiljainen heila, ainoastaan suhina kuuluu, kun pumppaat barbaraasi ensin pyöränpumpulla ja sitten omalla roikuttimella!
- Anonyymi
Meet napakymppiin ja lasket housut alas.
- Anonyymi
Homona pääset helpommalla.
- Anonyymi
Jos et pääse kotona nettiin niin mee kirjastoon ja avaa sähköpostiosoite ja liity johonkin treffipalstaan johon laitat kuvasi ja kerrot itsestäsi ja kerrot mitä haluat kumppanilta.Jos et ole huijari etkä rasisti,kohta alkaa viestejä satelemaan ympäri maailmaa ,että joudut jo valitsemaan kenet haluat,se on varmaa se.
Samalla tavalla oikeata kumppania etsiviä naisia on koko ajan kymmeniä jos ei satoja miljoonia maailmalla. On 100% varmaa että löydät aina jonkun.
Ja pystyt myös itse lähettelemään yhteystiedot niille joista olet kiinnostunut.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelekkakisat
Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.2711112- 488599
- 1375405
- 1443694
- 693608
Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset
Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi353564- 403288
- 572598
Olisipa saanut sinuun
Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak462144- 281826