"ei ole natseja elossa." Ei ole, mutta on uusnatseja eli vastarintaliike. Hömpät kehuu, mite vastarintaliike isänmaallinen ja sen kanssa marssitaan. Vastarintaliike siirtäusi suomen ruotsin alaisuuteen, mutta sitä ei hömpät tiedä . Tokko kaikki natsipojatkaan tietävät järjestönsä tavoitetta. Päivän isänmaallimen: teukan heila helena. Ei muutu suomi helenan isänmaaksi, minua ärsyttää tuollaisten mamublondien (henkisten) yltiö-kansallismielisyys, huomiota ja miesseuraa saadakseen.
Hömppiä taas some täynnä
Anonyymi
2<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
No kyl mä olettaisin, et vatsa-rintalihasliikkeen poijaat on enemmä tietosia aatteestaan, ku anarkinistit. Koska ne on sentään joskus selvitepäinkin. Toisin ku ruuhkatukat!
Miksi joku 18-25 jäpikkä haluaisi ruotsin alusmaaksi ja marssii sen tavoitteen eteen? Ei se ole isänmaallista? Enemmän vaan kai se, että ainiat kaverit on löytyneet .