Severin kulmakarvat

Eikö sille vois maalata kunnon kulmakarvat, tuommoset tupsukat vaaan on
303720
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 30

Vanhimmat

oon miettiny samaa

Äänestä
  • Mä seuraan salkkareita vain ja ainoastaan Severin kulmakarvojen takia.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mä seuraan salkkareita vain ja ainoastaan Severin kulmakarvojen takia.

    Mä vedän käteen, kun Severi tulee ruutuun.

    Äänestä

Sille tehtiin karvasiirrännäinen, kun meisselikarvat ei kasvanu lainkaan. Osa kulmakarvoista siirrettiin muniin.

Äänestä

Näyttää niin kuin siltä olis sheivattu puolet kulmakarvasta irti

Äänestä

Onko Christiania näyttelevä henkilö Severille sukua? Tarkoitan ihmisinä, en salkkarien henkilöinä.

Äänestä

Liiallisesta piereskelystä johtuen Severin kulmakarvat on kadonneet liki kokonaan.

Äänestä

Siis mistä helvetin kiven alta Salkkareihin löytyy noin rumia nuoria miehiä kuten Severin esittäjä ja se tyhjää maiskutteleva Ressun esittäjä?? Silmiä kirvelee kun heitä katselee..

Äänestä
  • Juu Severi ja Ressu on tosi outoja naamanvääntelijöitä. Ressu pyörittelee kieltään suussaan ja Se erillä on mitä merkillisempiä ilmeitä. Kuuluuko tuo vääntely jotenkin rooliin?

    Äänestä

  • Serveri nyt kulmakarvoja lukuunottamatta on sieltä normaalimmasta päästä mutta toi Res-sukka naamanvääntelyineen näyttää laamalta. Tekee mieli katsoa muualle kun sen typerä naama ilmestyy ruutuun.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Serveri nyt kulmakarvoja lukuunottamatta on sieltä normaalimmasta päästä mutta toi Res-sukka naamanvääntelyineen näyttää laamalta. Tekee mieli katsoa muualle kun sen typerä naama ilmestyy ruutuun.

    Aivan idioottimainen ohjelma. Kuka tätä paskaa katsoo????

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Aivan idioottimainen ohjelma. Kuka tätä paskaa katsoo????

    Noin puoli miljoonaa suomalaista.

    Äänestä

  • Idiootit katsoo tätä sarjaa

    Äänestä

  • Jokainen on vuoronperään toistensa anoppi tai vävy. Koko rappu asukkaita panee toistensa kanssa viinin juonnin välissä. Kukaan ei tiedä kuka on lapsen isä??
    Ilja todella hyvä lapsinäyttelijä??? Hah haa sanaakaan ei ole sarjassa sanonut. Mistä näitä löytyykin???

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Noin puoli miljoonaa suomalaista.

    Eli noin puoli miljoonaa runkkaria

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Aivan idioottimainen ohjelma. Kuka tätä paskaa katsoo????

    Juuri niin

    Äänestä

Voiko joku nyt kertoa mihin loput niistä Serverin kulmakarvoista on kadonnut?? 😱😱😱

Äänestä
  • Homo se on

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Homo se on

    Kyllä ainakii kulmakarvat nous kun Lasse näytteli kakkostaan.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Homo se on

    Voi se hyvin ollakin mutta tämä ei nyt vastaa kysymykseeni. Onko ne ehkä palaneet osittain? Kai nyt joku tuntee tämän oletetun homon aiemmasta elämästä!?

    Äänestä

  • Olen jo kolme kertaa kertonut mihin ne loput karvat on laitettu, mutta tän palstan sheriffi on vastaukset jostain ihmeen syytä poistanut ja niissä kun ei ollut mitään kiroilua eikä muutakaan siveetöntä, niin ihmettelen vaan!
    #Monica#alapää#posliini#liimattu.

    Äänestä

Johtuu todennäköisesti taudista nimeltä Madarosis

Äänestä

Joko Severi pääsee kohta sutimaan jotain muutakin (Cindyä) kuin pöytiä rätillä?

Äänestä
  • Ei Monica ainakaan valittanut.

    Äänestä

Minkä värinen jatta cindyllä on?

Äänestä

kovakuntosta porukkaa vielä, kun juopottelevat koko ajan

Äänestä

Eipä ole tullut kiinnitettyä huomiota ovatko jo kasvaneet umpeen?

Äänestä
  • Pitää ensi jaksossa katsoa ihan silemän kanssa jos muistaa.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Pitää ensi jaksossa katsoa ihan silemän kanssa jos muistaa.

    No nyt katoin. Ei oo, ku pienet tupsut on yhä!

    Äänestä

Itse yritän parhaillaan kasvattaa oikean puolen kulmakarvoja takaisin. Epäsymmetrisyys häiritsee.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Eikö sille vois maalata kunnon kulmakarvat, tuommoset tupsukat vaaan on

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu