POLIISIN VIESTI OHISALOLLE TYNKKYSEN KAUTTA.
12
95
Vastaukset
- Anonyymi
Hyi saatana millainen ylin polisien asiosta päättävä tyyppi meillä on!?
- Anonyymi
Viher-stalinistit ovat ottaneet vallan Suomessa , ja jälki on todella rumaa !
- Anonyymi
Kun olisi pitänyt miettiä mitä äänestää, me saimme juuri sitä mitä äänestimme. Mikä v....u siinä on ettei kansa pysty ajattelemaan kahta viikkoa eteenpäin? Kyllä me ollaan ansaittu tämä, vaikka kuinka pahalta tuntuu ...
- Anonyymi
Onko kaiken takana...öljykauppa. Kauppiaiden mielistely. Annetaan siimaa muslimeille? Kannattiko Ranskassakaan luottaa muslimipoliisiin? Ohisalohan näyttääkin ihan johdettavalta tyttöseltä. Olisipa tuossa asemassa edes vanhan koulun matriarkkatyyppi, jonka rajat ei ihan ohentuneet unelmanohuiksi.
- Anonyymi
Joo tämä unelmahuttu pölähytelöipi, mutta mitenkauan vielä annetaan mölähytellä
- Anonyymi
Sen ukko on öljytraideri, joten ohisalo luonnollisesti nöyristelee muslimeja. samalla tavalla kuin usa pokkutoi saudi-arabiaa vaikka näiden kytkökset ovat todistettu kaksoistornien terroristihyökkäykseen. kuulemma ei voinut ottaa ympäristöministerin paikkaa tämän takia, mutta sisäministerinä voi tehdä ihmisoikeuksien nimissä sitten vahingollisia päätöksiä islamisaation edistämiseksi kuten islamin tunnukset Poliisille.
Öljytraideri miehenä,jos tämä totta niin silloin Ohisalon käytös muuttuu täysin ymmärrettäväksi ja inhimilliseksi.Mistä iteto aviomiehen ammatista? Olen itsekin ajatellut motiiviksi rahaa,muuten vaikea ymmärtää islamin asettamista erikoisasemaan.
Laahustaja kirjoitti:
Öljytraideri miehenä,jos tämä totta niin silloin Ohisalon käytös muuttuu täysin ymmärrettäväksi ja inhimilliseksi.Mistä iteto aviomiehen ammatista? Olen itsekin ajatellut motiiviksi rahaa,muuten vaikea ymmärtää islamin asettamista erikoisasemaan.
Tosiaan,löytyi varmistus Ohisalon aviomiehen työpaikka todellakin öljykaupan piirissä.Nyt voin tavallaan huokaista helpotuksesta,kun löytyi tuollainen selittävä tekijä islamisympatioiden suuntaan. Tervetuloa vaan muslimihuivit ja minareetit suomeen,raha ratkaisee....
- Anonyymi
Milloin poliisi järjestää lakon asian johdosta?
- Anonyymi
Mielenkiintoista!!! Juttu MV lehdessä mutta ei sanaakaan missään muissa medioissa. Osoittaa miten MV lehti suhtautuu luottamuksellisiin viesteihin.
Ainahan poliisit ovat valittaneet oloistaan. Ministeriöissä virkamiehet hoitaa asiat, ministerit vain allekirjoittaa paperit. Suomi ei rätti pää sharia poliisi akkoja tarvitse.
- Anonyymi
Sipilä taas asian takana tavallaan
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie2876020Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta493912Purra ryöväsi Marinin Itä.-Suomelle neuvottelemat EU-rahat
Perust vihaavat suomalaisia, mutta eritoten itäsuomalaisia. "Osa kaksikäyttörahoista on alun perin Itä- ja Pohjois-Suom363266Miksi persut hyökkäävät jatkuvasti henkilöitä päin?
Miksei persut yritä lainkaan korjata asioita, vaan koko ajan haukkuvat henkilöitä? Ei tuollaisilla turvanpieksäjillä ole643163Seida Sohrabi: Suomi ei ole rasistinen maa
Seidalta taas täyttä asiaa. Miksi punavihreät naiset eivät pysty samaan - no se ideologia estää. "Meillä on valitettava633073Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut1713025Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten932807Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin922503Abdullah iski Citycenterin vessassa
Miksi näitä juttuja pitää lukea lähes päivittäin? https://www.hs.fi/helsinki/art-2000011913632.html2052140Ranskan vasemmistojohtaja tunnustaa, että väestö on vaihtumassa
ja se on vaan hyvä asia hänen mielestään. Kyseessä siis Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon jonka puheet järkyt772078