OHISALO AJAA MUSLIMIHUIVEJA POLIISIN VIRKAPUKUUN.
Anonyymi
8151
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Itse en ainakaan mina en ymmarra mita sina sanoa muslimipoliisi, sina pysyttaa minut mina en ummarra mita sina kysya, :) kutsu paikalla suomenkielinen partio mina ei asioida muslimipoliisin kanssa
ei näytelijöihin mitenkään voikkaan luottaa ja lupuutajiin het hurpaan vaan
Ohisalo haluaa Suomeen islamistien oman poliisin. Seuraava ongelma on se, että muslimeilla on monta uskontosuuntausta, joten jokaiselle islamistipoliisille pitää saada joku merkki, että tämä tunnustaa jotain islamin suuntausta. Sunnipoliisi tuskin voi hoitaa shiiojen asiaa jne. Musliminainen ei voi koskea mieheen, joten jokaiselle musliminaiselle pitää saada back-up joka hoitaa humalaisen maijaan. Kenttätyöhän on pakollnen harjoittelujakso Poliiseille.
joka paikkaan on polarisoituneet femakko päättäjät =)
vallanhimoiset itserakkaat, sekopäät sekoilevat nyt jokaisessa virastossa yrittäen tuhota vielä kaiken maskuliinisuuden rippeen jokapaikasta.
Ohisalo hyökkäsi taas virkamiesten kimpppuun eli syytti heitä huonosta työilmapiiristä ulkoministeriössä. Kyse ei ole vain Haavistosta, vaan pitää katsoa laajemmin Ulkoministeriön ongelmia, sanoo Ohisalo. Huomaa, ettei tällä ole kokemusta työelämästä, nimenomaan se, että syrjäytetyn virkamiehen alaiset puolustivat esimiestään on merkki hyvästä työilmapiiristä. En yhtään ihmettele, että sisäministeriön virkamiehet ovat jo helisemässä.
Islamisteille suora pääsy Suomen poliisin tietokantoihin,reilu meininki. Muutetaan Suomi sopivaksi muslimeille,haetaanko tässä Nobelin rauhanpalkintoa?
Kohta Alkoholin leiriltä tulee jihadisti kaapuakkoja, niistähän saadaan kunnon saria poliiseja.....
Vedetään muslimeja huiviin 10-0.....