Persut lähtivät sotaan

hävisivät 100-0, ai että mä nautin.
17<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

tarkoitit varmaan 0-100, jos tappiota tarkoitit, mutta eipä mitään. Vaihda välillä kättä...vaihtelu virkistää ihan runkkaushommissakin😂

Äänestä

Miten mestarisivarit eli persut voisi mennä sotaan?

Äänestä

Sinun sotasi on jo hävitty.

Äänestä

*uli*

Äänestä

Ei auennut typerä viherpunikkialoitus! Puolen vuoden sisään katastrofaalinen hallitus kaatuu ja valtaan nousee kansan ehdoton suosikki perussuomalaisten puolue ja pääministeriksi J Halla-aho.

Eli koetetaan kestää, onhan ennenkin koettu pahoja aikoja, kuten Talvisota!

Äänestä

Hommaforumin myyräntyö toimi päinvastoin kuin oli tarkoitus.

Äänestä

Aloittajalle huomioksi. Muista ottaa lääkkeesi ennen tänne kirjoittamista, saisit "ehkä" enemmän huomiota mielipiteillesi.

Äänestä

Aloittajalle+tiedoksi,+korvaushoito+auttaa+vain+noin+5-8+%++narkkareista+takaisin+elämänarvoiseen+elämään.

Äänestä

Ei PS mihinkään lähtenyt. Nyt vaan kävi niin että 100-0 tilanne kääntyy PS:n hyväksi.

Äänestä
  • Aloittaja ei ilmeisesti ymmärrä, tai ei tiedä, että suuri enemmistö kansasta kannattaa perussuomalaisia?

    Äänestä

PS:n gallupnousu tyssäsi NYT!

Äänestä
  • Sinäkö sen päätit?

    Äänestä

Onko valemedioiden ylistämä päämestari tuomittu kiihotuksesta kansanryhmiä vastaan.

Äänestä

Puolueasetelmat kääntyivät kertaheitolla ylösalaisin, kun raikkaat tuulet puhaltavat ja uusi uljaampi aika astui maan johtoon.

Äänestä

Jos persunatsielukat kuvittelevat että saisivat mitään valtaa seuraavissa vaaleissakaan, niin yllätys onkin karu kun niitä vedetäänkin kölin alta edestakaisin ja oikein hualella. Maalataan vaikka koko keskusta punaiseksi persuilla ja pannaan loput vankilaan. Kenellä tahansa on oikeus niitata persu, sillä ne itse tappaa ulkomaalaisen näköisiäkin. Suurin osa aina suomessa eläneistä suvuistakin joutuisi persun takia kuolemaan koska ei ole tarpeeksi arjalainen. Esimerkiksi kaikki lappalaiset tapettaisiin jos persut saisivat tarpeeksi valtaa tehdäkseen niin. Ja sama tapahtuisi myös romaneille, karjalaisille, vasenkätisille ja pitkätukkaisille.

Ainut tapa varmistaa että suomessa on ihmisoikeus on lyödä persua aina kun semmoisen näkee. Sitten seuraavissa vaaleissa natseilla ei ole yhtäkään kansanedustajaa.

Äänestä
  • Runkkaile sinä vaan lapaseen edelleen ja jätä ajattelu niille, joilla on se taito.

    Äänestä

  • No nyt on äänessä oikein anttifanttien mölyfantti! Koulut käymättä, opiskelut tekemättä, armeija laistettu, ja elanto tulee sosiaalitoimesta. Se vaan ihmetyttää, kun tällaiset aggressiiviset, tappohaluiset möykkäsivarit kuvittelevat olevansa jotain rauhaneliittiä.

    No jäitä hattuun kaveri, kun ps hallitsee, niin ei sinua lahdata, mutta töihin kyllä joudut.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

hävisivät 100-0, ai että mä nautin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu