ja kirjoitella. Järjellä tietäen, ettei mikään viesti ole oikeasti mulle. Tunteella kuvitellen, että hän muka kirjoittaisi mulle noin tai näin. Ei kirjoita. Ei me olla niin tuttuja, että hän kertoisi mulle tunteensa yhtään missään. Ja niitä tunteita tuskin edes on muualla kuin omissa toiveissani. Todennäköisyys niille tunteille on häviävän pieni. Hän on mukava ja ystävällinen ja mä olen hänelle joku vastaantulija. Enkä ole katkera mitenkään, totean vaan tilanteeni. Jatkan itsekin matkaa ihan kohta - haaveilen vielä pienen pienen hetken.
Mukavahan näitä on lueskella
Anonyymi
4
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Hyvää matkaa ja joulua sekä onnellista vuotta 2020
- Anonyymi
Kiitos - sitä samaa sulle.
- Anonyymi
Ei tämä ole mukavaa. Kyllä tämä ihan sitä ajanhukkaa on. Aivosi surkastuvat, etkä tajua, että yksinäisyyden tunne on sittenkin parempi kuin tämä.
- Anonyymi
En mä ollut yhtään yksinäinen, vain ihastunut, siksi tänne tulin, google toi. Olen ollut tässä vasta pari päivää. Tämä tekee yksinäisemmäksi kuin ilman tätä. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse1084876Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1143972Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2133886Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1202275Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575801987Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801386- 1371364
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1711361En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5851269- 531145